Запитати
Замовити дзвінок
head image

Університети

Університети в Польщі для українців. Якщо ти мрієш про успішну кар’єру і перспективи в житті – тобі потрібно отримати якісну сучасну освіту.

Польська система освіти – одна з провідних в Європі. В Університетах Польщі ти отримаєш знання, практичні вміння та навички. Практично закріпиш під час стажування у провідних Європейських компаніях Польщі або інших країнах ЄС.

Студенти вишів Польщі беруть участь в програмах обміну студентами, в програмах «подвійного дипломування» з університетами Німеччини, Великобританії, Франції, Іспанії. Завдяки цьому студенти навчаються, стажуються і отримують дипломи двох Європейських країн.

Закінчивши Університет Польщі, ти отримаєш Європейський диплом, який визнається по всій Європі, США, Канаді без додаткового підтвердження і перспективу працевлаштування в Європі.

Навчання в ВНЗ Польщі доступне кожному, а по вартості є аналогічним, або навіть дешевшим вартості навчання в українських вишах. Університети Польщі пропонують знижки на навчання та стипендії студентам.

Рішення отримати гідну освіту в Польщі якісно змінить твоє життя: дасть успішний старт твоєї кар’єри, незвичайний досвід навчання і життя в Європі, подорожі та незабутні емоції, які завжди будуть асоціюватися з кращими студентськими роками. Не втрачай свого шансу стати студентом одного з кращих університетів Польщі. Обирай університети в різних містах Польщі за своїми вподобаннями.

Вища освіта Польщі – чудова інвестиція у своє майбутнє.

PanPolski™ 2016 - 2022 ©