Запитати
Замовити дзвінок
Польско-японская академия информационных технологий
лого

Польсько-японська академія інформаційних технологій

Перелік спеціальностей - Бакалавр

ЛІЦЕНЗІАТ
 • Graphics
 • Архитектура интерьера
 • Графика
 • Культурология
ІНЖЕНЕР
 • Компьютерные науки
 • Информатика
 • Менеджмент

Перелік спеціальностей - Магістр

 • Graphics
 • Графика
 • Информатика
 • Социальная информатика

Польсько-японська академія інформаційних технологій (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych) - лідер освіти в сфері комп`ютерних технологій та один з найкращих приватних університетів Польщі.

Історія створення

Підписання договору між урядом Польщі та Японії поклало початок нової епохи в польській освіті та привело до створення університету, який збере інноваційні розробки, цінні знання та практичний досвід двох країн. Незважаючи на молодий вік, університет вже має багату історію, значний список досягнень і блискучі перспективи розвитку. Академія знаходиться в центрі Варшави, а її відділення розташовані по всій країні: від Битомю до Гданську. З моменту заснування в 1994 році, академія з року в рік досягала нових висот в освіті, завойовувала топові позиції в рейтингах і створювала все більше можливостей для своїх студентів.

За 12 років роботи академія отримала не тільки визнання в наукових і освітніх колах, але також успіх серед роботодавців і студентів. Це стало можливим завдяки постійному розвитку, вдосконалення якості освіти та дидактичних програм, а також підписання взаємовигідних договорів з ключовими партнерами з усього світу.

Направлення підготовки

Ринок інформаційних технологій надзвичайно динамічний і ситуація змінюється швидко.  PJATK стежить за останніми тенденціями в економіці і середовищі ІТ, а також володіє достатньою еластичністю, щоб гарантувати студентам отримання найактуальніших знань і практичних навичок, які будуть мати цінність в завтрашньому дні.  Університет готує висококваліфікованих бакалаврів, магістрів на факультетах: інформатика, дизайн інтерфейсу, мистецтво нових медіа, управління інформацією, культура Японії.  Доступні також післядипломне навчання та програма MBA для IT фахівців.

Технічне оснащення

Університет для цього не тільки вдосконалює програму навчання в Польщі, але також приділяє увагу технічному оснащенню аудиторій. Технічні можливості грають ключову роль для якості освіти у сфері інформаційних технологій, тому модернізація кабінетів - в числі пріоритетних завдань керівництва академії. Лабораторії PJATK обладнані суперсучасними технічними новинками, серед яких:

 • комп'ютерна техніка з новітнім програмним забезпеченням;

 • унікальні мультимедійні пристрої;

 • пристрій 3D сканування;

 • стаціонарні і мобільні роботи;

 • сенсорний інтерфейс Haptic;

 • Blue Box;

 • графічна лабораторія оснащена комп'ютерами фірми Apple;

 • лабораторія Barwy;

 • графічні станції.

Професійні можливості студентів

Академія надає не тільки високу якість освіти, а й прекрасні можливості для зростання студентів: як професійного, так і особистісного.  Студенти вивчають мови, знайомляться з культурою Японії, проходять найважливіші для програмістів тренінги.  Саме в PJATK у 2000 році почала свою роботу перша в Польщі Академія CISCO, сертифікат якої високо цінується у всьому світі і дає випускникові незаперечні переваги.  Спільно з корпорацією Microsoft Академія запустила проект Academy IT, який об'єднує практику і навчання з метою допомогти студентам удосконалити свої навички і досягти високого рівня професіоналізму з лідером ринку.

Вивчення іноземних мов

В Академії працює Центр іноземних мов (Studium Języków Obcych), де студенти фундаментально вивчають англійську, японську, німецьку, французьку, іспанську мови; удосконалюють компетенції, а крім того, можуть довести високий рівень володіння англійською та японською мовами, отримавши сертифікат.

 • PJATK став офіційним екзаменаційним центом London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board. Саме в Академії можна пройти іспит і отримати престижний сертифікат на знання англійської мови, який дозволить побудувати кар'єру в будь-якій країні світу.

 • PJATK - єдиний офіційний центр у всій Центрально-Східній Європі, де можна скласти іспит NŌRYOKU-SHIKEN на знання японської мови та отримати сертифікат, який має цінність у всьому світі.

 • В Академії регулярно проходять іспити на отримання сертифікатів TOEFL, GRE GMAT і PMI, і тільки в PJATK вони доступні з інтернету.

Міжнародна співпраця

Освіта в Польщі в сфері інформаційних технологій високо цінується у всьому світі.  Інтеграція у світове професійне співтовариство надзвичайно важлива.  Практичне розуміння, як глобального ринку, так і окремих країн має виняткове значення для кар'єри студентів і випускників.  Польсько-Японська Академія надає грандіозні можливості для навчання і стажування за кордоном.  В рамках програми Erasmus + і двосторонніх договорів з кращими університетами світу, студенти проходять частину навчання в Польщі, а частину - в закордонному вузі.  Студентів з PJATK приймають на навчання в восьми престижних японських університетах.  Багато студентів їдуть до Великобританії і Ірландії - в один з 11 партнерських вузів, серед яких всесвітньо відомі Університет Кінгстона (Kingston University) і Національний Ірландський Університет (National University of Ireland).  Також студенти можуть вибрати серед вузів Фінляндії, Греції, Болгарії, Чехії, Італії, Іспанії, Литви, Бельгії, Португалії та Німеччини.  При цьому частина вартості проживання в країні покриває університет.

Успіхи студентів

Академія цілеспрямовано готує найкращих фахівців з інноваційних технологій всесвітнього значення, експертів, які визначають розвиток технологій.  Це підтверджують успіхи студентів PJATK.  Студентка графіки перемогла на національному конкурсі Yach Film!  Студент інформатики виграв всесвітній конкурс на саме інноваційний мобільний додаток.  Група студентів Академії посіла II місце на престижному конкурсі Hackathon LubCode.  Університет ще з початкових курсів розвиває здібності та потенціал кожного студента.

Кар`єрні перспективи

При університеті працює Інкубатор академічного підприємництва, діяльність якого високо оцінило Міністерство науки.  Університет активно працює над розширенням кар'єрних можливостей студентів.  Для цього при Академії відкрито Офіс кар'єри, який тісно співпрацює з великими фірмами і на кращі робочі місця підбирає студентів з університету.  Проводить тренінги, організує зустрічі з кар'єрними консультантами, і допомагає в створенні CV.

Вступ і вартість навчання

Вступити до Польсько-японської академії інформаційних технологій можна за підсумками співбесіди.  Вартість навчання залежить від форми і факультету, а в середньому становить 2,5 тис. Євро за семестр.  Вуз надає можливість отримання стипендій.  Ми допоможемо вам вступити в цей (і інші університети Польщі) на найбільш вигідних умовах.  Кандидати можуть пройти в Академії підготовчі курси до вступу.

Анкета для вступу

PanPolski™ 2016 - 2022 ©