Запитати
Замовити дзвінок
Техникумы в Новом Сонче

Технікуми в Новому Сончі

Місто Новий Сонч - один з найкрасивіших і найбільш відвідуваних туристичних регіонів на півдні Польщі. Цей регіон відомий своїми лікувальними водами, оздоровчим кліматом і чудовими ландшафтами. Місто розташоване в плоскому дні Сондецької Котловини, на висоті близько 300 метрів над рівнем моря, серед гір, вкритих лісами, поблизу трьох річок: Дунаєць, Попрад і Каманіца.

Новий Сонч - невелике містечко в 100 км від Кракова і стільки ж від Закопане, був заснований 1292 року чеським королем Вацлавом II. У 14 і 15 століттях Новий Сонч став одним з найважливіших економічних і культурних центрів цієї частини Королівства Польського. Тут швидко розвивалося виробництво вовни, місто супернило з Краковом в образотворчому мистецтві. У середині 14-го століття король Казимир Великий побудував тут королівський замок і оточив місто оборонною стіною. У 1611 році велика пожежа знищила більшу частину міста, а під час шведського вторгнення в Польщу, місто було захоплене шведами, які спалили і розграбували його. Після розподілу польських земель Новий Сонч був приєднаний до імперії Габсбургів до 1918 року. На початку Другої світової війни місто було окуповане нацистською Німеччиною. До кінця війни близько 60% міста було знищено, велика частина населення загинула. У 1950 році польська влада застосували спеціальну економічну програму для міста. План полягав у тому, щоб забезпечити вдосконалення та прискорення економічного розвитку регіону. Місто ще в давнину знайшло хороші умови для розвитку і торгового обміну. Нови Сонч був важливим центром залізничної галузі. В даний частакож є великим інженерним залізничним центром.

Магнітом, який притягує гостей, є стара частина міста, Сонченський Етнографічний Парк та інші історичні пам'ятки а також ... найсмачніша кава і гарячий шоколад у вуличних кафешках, суцільна гостинність і ввічливість, відмінне морозиво в сонченських кафе...

Однією з головних переваг міста Нови Сонч є освіта.

Візитною карткою міста є Вища Школа Бізнесу - NLU. Влада міста є засновниками Вищої Державної Професійної Школи. У місті відмінні технікуми та ліцеї.
Тут діють понад 8 тисяч малих і середніх фірм. Серед них є також більші, з високою позицією на ринку і відомою маркою, наприклад: Проспона, Експол, Корал, Факро, Конспол, Вісньовскі.

Місто, в якому проживають трохи більше 85 тисяч чоловік, стало з часом найважливішим туристичним, культурним та економічним центром на південному сході Польщі.

Спеціальності в технікумах Нови Сонч

Для студентів з України надається можливість навчання в технікуму та ліцею міста Нови Сонч на факультетах і спеціальностях: ІТ технології, логістика, альтернативні джерела енергії, організатор реклами, індустрія моди, туристичний бізнес, готельний бізнес, ресторанний бізнес (харчування і гастрономії), перукар, автоматичне регулювання руху залізниць, електрик, електронік, будівельник, автомеханік, механік.

Перелік технікумів і ліцеїв міста Нови Сонч, в яких можливе навчання для студентів з України, а також наявність вільних місць для навчання на обраних факультетах, дізнавайтеся у експертів компанії Pan Polski.

Анкета для вступу

PanPolski™ 2016 - 2021 ©