Запитати
Замовити дзвінок
head image

Коледжі

Освіта в Польщі після 9 класу

Освіта в Польщі після 9 класу: якщо Ви бажаєте отримати Європейську освіту в сусідній Польщі та поїхати на навчання відразу ж після 9 класу – обирайте спеціальність і подавайте документи до panpolski для своєчасної реєстрації в Технікумах Польщі на 2018-2019 навчальний рік.

Триває набір студентів на 2019-2020 навчальний рік!  

Коледжі Польщі надають високоякісну європейську освіту. Диплом державних коледжів Польщі високо цінується не тільки всередині країни, але і в країнах Євросоюзу. Вагомим аргументом обрати навчання в коледжах Польщі є безкоштовне навчання протягом усього періоду навчання. Міністерство освіти Польщі постійно стежить за затребуваністю професій, додаючи нові й скорочуючи або знімаючи факультети, які є або будуть незатребуваними на ринку праці. Це гарантує студентам коледжів Польщі працевлаштування саме за отриманою професією, згідно кваліфікації в дипломі спеціаліста. Перевагами авторитетних і рейтингових коледжів Польщі є також сучасна та постійно оновлюється матеріально-технічна база. Студентам викладають сучасний матеріал, який вони закріплюють на практиці в навчальних класах, обладнаних за сучасними технологіями. Старанні студенти коледжів Польщі мають можливість проходити практики не тільки у кращих компаніях Польщі, але і в країнах Євросоюзу.

Більше 30-ти спеціальностей для середньої освіти в Польщі.

PanPolski пропонує Вам ознайомитися з описом спеціальностей, можливих для навчання в коледжах Польщі.  У закладках з назвами професій ми зробили повний опис, вказавши професійні завдання, кваліфікаційні навички та вміння випускників, можливості кар’єрного зростання по опановуючій професії в країнах Євросоюзу.

Що потрібно для вступу до коледжів Польщі – докладний алгоритм вступу, умови навчання та проживання, обов’язкові платежі в багато іншого розміщено розділі Технікуми Польщі, з котрим обов’язково необхідно ознайомитися бажаючим вчитися в Польщі.  Стаття написана досвідченим експертом, котрий є власником авторських прав.

Вступай на навчання до Коледжів Польщі відразу ж після 9 класу!  Обирайте свою спеціальність і подавайте документи в panpolski  для реєстрації та вступу до Технікумів Польщі.  PanPolski пропонує повний комплекс послуг для навчання в Польщі після 9 класу: вступ, супровід, опіку та кураторство впродовж всього періоду навчання в технікумі Польщі.  Поступаючи в Технікуми Польщі разом з panpolski, ви знаходите надійну опору і гарант стабільного майбутнього.

Випускники польських технікумів отримують диплом про повну загальну середню освіту та Європейський диплом за фахом на декількох мовах.  Сама суттєва первага в тому, що Європейський диплом не вимагає підтвердження в країнах Євросоюзу. Він дає вагомі перспективи для працевлаштування або продовження навчання в університетах Польщі чи Європи.

Популярні спеціальності та напрямки в технікумах Польщі

(більший перелік спеціальностей розміщений на російськомовній версії сайту)

PanPolski™ 2016 - 2019 ©