Запитати
Замовити дзвінок
head image

Коледжі

Освіта в Польщі після 9 класу

Освіта в Польщі після 9 класу: якщо Ви бажаєте отримати Європейську освіту в сусідній Польщі та поїхати на навчання відразу ж після закінчення 9 класу в Україні – обирайте спеціальність і подавайте документи до досвідчених експертів panpolski. Ми своєчасно зареєструємо вас на вступ до Технікуму Польщі на 2022-2023 навчальний рік та надамо вам алгоритм підготовки для гарантованого вступу. Наші офіси знаходяться в Києві та в Познані. Ми також проводимо консультації з дітьми та батьками онлайн, надаючи вам лише компетентну інформацію з офіційних джерел Польщі.

Триває набір на 2022-2023 навчальний рік до технікумів Польщі. Є унікальні пропозиції для українських учнів!  

Освіта в Польщі після 9 класу. Коледжі Польщі надають високоякісну європейську освіту. Програма навчання затверджена міністерством освіти і постійно доповнюється іноваціями. Диплом державних коледжів Польщі високо цінується не лише всередині країни, але і в країнах Євросоюзу. Вагомим аргументом обрати навчання в коледжах Польщі є безкоштовне навчання протягом усього 5-ти річного періоду навчання. Міністерство освіти Польщі постійно стежить за затребуваністю професій, додаючи нові й скорочуючи або знімаючи ті факультети, які будуть незатребуваними на ринку праці. Такий підхід гарантує випусникам коледжів Польщі працевлаштування саме за отриманою професією, згідно кваліфікації в дипломі спеціаліста. Перевагами рейтингових коледжів Польщі є сучасна та постійно оновлююча матеріально-технічна база, оскільки інвестиції на галузь освіти йдуть не лише з Польщі але й з Євросоюзу. Учням викладають сучасний матеріал, котрий відразу закріплюється на практиці в навчальних класах та майстернях, обладнаних за новітніми технологіями. Старанні учні коледжів Польщі мають можливість проходити практики не лише в кращих компаніях Польщі, але і в країнах Євросоюзу.

Випускники польських технікумів отримують диплом про повну загальну середню освіту та Європейський диплом за фахом на декількох мовах.  Суттєва первага в тому, що Європейський диплом, отриманий після навчання в технікумі Польщі, дійсний в країнах Євросоюзу та не вимагає підтвердження. Він дає вагомі перспективи для працевлаштування в Європі або продовження навчання в університетах Польщі чи Європи.

Більше 30-ти спеціальностей для середньої освіти в Польщі для вступу на базі 9-го класу.

PanPolski пропонує Вам ознайомитися з описом спеціальностей, можливих для навчання в коледжах Польщі для освіти в Польщі після 9 класу. В закладках з назвами професій ми зробили повний опис, вказавши професійні завдання, кваліфікаційні навички та вміння випускників технікумів Польщі, можливості кар’єрного зростання по опанованій професії в країнах Євросоюзу.

Що потрібно для вступу до коледжів Польщі – повний алгоритм вступу, умови навчання та проживання, обов’язкові платежі під час навчання в Польщі та багато необхідної інформації розміщено в розділі Технікуми Польщі. Перед початком вступу бажано ознайомитися з вищевказаною публікацією всім бажаючим вчитися в Польщі.  Стаття написана досвідченим практичним експертом PanPolski з досвідом роботи 8 років саме в сфері освіти в технікумах Польщі.

Вступай на навчання до Коледжів Польщі відразу ж після 9 класу!  Обирай свою спеціальність і подавай документи в panpolski  для реєстрації та комфортного вступу до Технікумів Польщі завчасно, щоб мати гарантію вступу.

PanPolski пропонує повний комплекс послуг для навчання в Польщі після 9 класу: вступ, супровід, опіку та кураторство впродовж всього періоду навчання в технікумі Польщі.  Вступаючи в Технікуми Польщі разом з panpolski, ви отримаєте надійну опору і гарант стабільного майбутнього для вашої дитини. Зповнюй анкету на вступ та отримуй консультацію наших експертів.

Популярні спеціальності та напрямки в технікумах Польщі

(більший перелік спеціальностей розміщений на російськомовній версії сайту)

PanPolski™ 2016 - 2022 ©