Запитати
Замовити дзвінок
head image

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі. Унікальні переваги.

Навчання в Польщі приваблює все більше студентів як з України, так і з Європи. Низька вартість навчання, якісна освіта і легкий навчальний процес – ці переваги вказують майбутні студенти, обираючи ВНЗ Польщі для нової сходинки в своїй кар’єрі.

Польща надає широкий вибір університетів як приватних, так і державних. При цьому якість освіти, ставлення до студентів і перспективи пошуку роботи залишаються на найвищому рівні, незалежно від навчального закладу.

Кожен університет Польщі, як приватний, так і державний прагне не тільки забезпечити найбільш якісну освіту в найбільш комфортних сучасних умовах, але і значно перевершити очікування студентів, пропонуючи унікальні переваги.

Університети Польщі пропонують багатий вибір програм з обміну студентами та закордонних стажуваннях, завдяки чому студенти відкривають для себе нові перспективи і можливості до побудови кар’єри.

Ставлення до студентів з-за кордону

Також відкриті польські ВНЗ для іноземних студентів. Особливо уважно ставляться до студентів з-за кордону, прагнучи забезпечити їх найбільш комфортними умовами, допомогти в процесі інтеграції і надати підтримку.

Спеціальності і навчальний процес

Кожен університет будує навчальний план, виходячи з потреб ринку та викликів часу. Тому спеціальності польських ВНЗ актуальні, затребувані і студенти набувають сучасні знання, необхідні для роботи.

Освіта в Польщі відома також відносною легкістю навчального процесу. У польських університетах ви не станете вивчати непотрібні предмети, а використаєте час на набуття важливих практичних знань і навичок, які значно підвищать вашу цінність як фахівця.

Багато ВНЗ співпрацюють з великими польськими та міжнародними корпораціями, завдяки чому кращі студенти можуть знайти роботу вже на останніх курсах. Організація ярмарків і зустрічей з роботодавцями допомагає студентам визначитися з ідеальним місцем роботи, розробити кар’єрний план і набути саме ті компетенції, яких від них очікують в фірмі. Кожен університет має Кар’єрний офіс, фахівці якого надають студентам професійні послуги з написання документів, підготовці до співбесід та кар’єрному плануванню.

Вступайте до університетів Польщі разом з PanPolski і отримайте якісну європейську освіту.

Ви давно мріяли вчитися в Європі? Навчання в Польщі відкриває для вас море запаморочливих можливостей до професійного та особистісного зростання. Пропонуємо детальніше розглянути зібрані нами “Топ 10 причин навчатися в Польщі”, щоб і визначити їхню цінність і значущість для себе.

Переваги навчання в Польщі:

 1. Близька культура і менталітет.
  У Польщі ви відчуєте себе як вдома. У країні живуть дуже ввічливі люди, завжди готові допомогти. Самі поляки до українців ставляться доброзичливо.

 2. Високий рівень життя в Польщі.
  Як член Євросоюзу, Польща гарантує високу якість життя і гідні зарплати: в 5-10 раз вище, ніж в Україні, при тому ж рівні цін.

 3. Високий рівень освіти.
  Якість освіти у Польщі відповідають європейським стандартам. Деякі університети Польщі входять до списку кращих внз у світі.

 4. Програми міжнародного обміну.
  Польські університети пропонують безліч програм для навчання та проходження стажування в Європі і у всьому світі.

 5. Кар’єрні перспективи.
  Університети Польщі активно співпрацюють з великим бізнесом і транснаціональними корпораціями. Студенти отримують пропозиції роботи ще на останніх курсах навчання.

 6. Низька вартість навчання.
  Вартість навчання в Польщі дуже низька. Середня ціна за семестр навчання в престижному Вузі – від 500 євро.

 7. Стипендії.
  У кожного українця є можливість отримувати стипендію в Польщі чи навіть вчитися безкоштовно. Щоб підібрати програму і отримати консультацію зв’яжіться з нами.

 8. Відсутність мовного бар’єру.
  Ви вже розумієте польську мову, а за 3 місяці зможете вивчити польську на високому рівні. Погодьтеся, це дуже спрощує життя за кордоном.

 9. Спілкування і європейська інтеграція.
  Навчання в Польщі відкриє для вас безліч можливостей. Ви познайомитеся з цікавими людьми з різних країн, знайдете нових друзів, проведете неймовірно цікавий і насичений подіями час.

 10. Можливість вільно подорожувати.
  Для вас, як для жителя європейської столиці подорожі стануть звичайною справою, адже і доходи будуть дозволяти, і кордони відкриті, і лоукостери доступні.

Підводячи підсумок по тематиці Топ 10 причин навчатися в Польщі, варто сказати, що в Польщі ви зможете отримати якісну європейську освіту і блискучий потенціал кар’єрного зростання.  Щоб дізнатися, як переїхати до Польщі і здобути освіту в Польщі, зателефонуйте нам вже зараз.  З PanPolski ви успішно і легко реалізуєте ваші мрії про життя та навчання в Польщі.

Як обрати університет для навчання? Часто ми задаємося питанням, який університет краще: приватний, чи державний. У нашій країні відповідь очевидна. Але в Польщі зовсім інші особливості навчання, а якість освіти як в приватних, так і в державних вузах відповідає високим європейським стандартам.

Як обрати університет? Чи є суттєва відмінність між приватними та державними закладами в Польщі?

Головною відмінністю університетів можна назвати підхід до студента і до процесу навчання. У приватних вузах малі групи, індивідуальний підхід до студента, а викладачі знають кожного на ім’я. У такій атмосфері заняття проходять дуже ефективно. Приватні університети більш гнучкі і частіше використовують інноваційні підходи в навчанні. Державні університети – великі вузи, де в групах може вчитися більше сотні студентів, а сам процес навчання можна назвати більш масовим. Однак, якість освіти при цьому залишається на дуже високому рівні, а контроль за отриманням знань студентами – одним із пріоритетних завдань.

Другою, і надзвичайно важливою відмінністю, є викладацький склад. У державному університеті викладають заслужені вчені, з великим досвідом, серйозними напрацюваннями і престижними титулами. Головне завдання викладача – передати фундаментальні знання і виховати ерудованого професіонала. Приватні університети цінують талановитих практиків – успішних фахівців у своїй галузі, чий професійний досвід являє цінність для студентів. Викладачі приватних вузів прагнуть порушити у студента інтерес, навчити мислити нестандартно і передати йому ключові навички в даній професії.

Невід’ємна частина навчання в ВНЗ – студентське життя. Гігантські кампуси, студентські парки, центри культури, численні організації – це все прерогатива великих державних університетів. Що можуть запропонувати приватні вузи? Рішення однієї з найболючіших проблем – відсутність бюрократичних труднощів, а також принцип “все для студента” в дії.

Вартість навчання в приватних університетах починається від 500 Євро і досягає до 2 тисяч Євро на рік. Стипендії дозволяють знизити вартість навчання. У державних університетах можна вчитися безкоштовно, отримуючи стипендію, а на комерційній основі ціни можуть досягати 5 тисяч Євро на рік.

У нас ви дізнаєтесь, в яких приватних і державних університетах Польщі краще здобути освіту і як все таки вибрати Університет для себе. Фахівці PanPolski знають про університети Польщі все. Завдяки нашому досвіду, ми допоможемо вам зробити правильний вибір. З PanPolski ви зможете вступити до кращого університету Польщі і отримати якісну освіту.

Які існують програми міжнародного обміну студентами? Навчання в Польщі – мрія багатьох студентів. Крім високої якості освіти та індивідуального підходу до студентів, університети Польщі надають прекрасні можливості для навчання за кордоном. Давайте розглянемо найбільш відомі та популярні програми обміну студентами

Erasmus

Ця найвідоміша програма студентських обмінів розпочала роботу ще в 1987 році.  На даний момент є найкращою можливістю навчатися в Європі.  Партнерами програми є університети з 32 європейських країн і Туреччини.  Програма Erasmus + Non EU дозволяє пройти навчання в престижних університетах поза Євросоюзом: в Канаді, США, Гонг-Конгу і Австралії, отримуючи при цьому стипендію в розмірі 650 євро і покриття вартості проїзду в країну.

CEEPUS

Середньоєвропейська урядова програма, яка дозволяє поїхати на навчання в один з університетів в 16 країнах Європи: від Австрії до Хорватії. Учасники отримують повне фінансування на час поїздки, розмір якого пропорційний вартості життя в країні. Тривалість програми – від 3 місяців до 1 року.

Вишеградська стипендіальна програма

Вишеградська стипендіальна програма для кращих студентів та аспірантів з Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини. Учасники програми можуть проходити навчання в університетах 12 країн-партнерів від Центральної Європи до Азії або учасників програми. Тривалість програми – від семестру до одного навчального року. Стипендія становить до 2300 євро за семестр.

Крім основних міжнародних програм обміну студентами, кожен вуз Польщі прагне укласти унікальні угоди з престижними університетами Англії, Європи, США та інших країн, щоб студенти мали можливість пройти навчання по обміну і навіть отримати другий диплом.

Ви можете дізнатися більше про навчання в університетах Польщі та можливості програми міжнародного обміну студентами. Для цього – залиште заявку, і фахівці PanPolski підберуть для вас кращу пропозицію і нададуть повну консультацію, а також допоможуть вам вступити до університету Польщі.

Студенти університетів Польщі можуть використовувати програми міжнародного стажування. Як краще побудувати кар’єру в Європі? Блискуча кар’єра починається з перших кроків – практики. Польські університети пропонують чудові можливості до проходження стажування в Європі і Америці. Сьогодні ми допоможемо розібратися в різноманітті програм і вибрати для себе найбільш варту.

AIESEC

Одна з кращих програм, яка дозволяє пройти стажування у сфері економіки та фінансів. Програма допомагає знайти кращу пропозицію по роботі в обраній країні. Також доступні цікаві пропозиції волонтерства.

AESTE

Програма має представництва у всіх європейських країнах і допомагає пройти практику як в Польщі, так і за кордоном за технічними спеціальностями.

Erasmus+

Глобальна програма, одна з найбільш популярних як у польських, так і в закордонних університетах. Участь у програмі дає можливість студентам і випускникам пройти практику в науково-дослідних інститутах, комерційних та благодійних організаціях. Університет може виплачувати стипендію на час практики, розмір фінансування залежить від вартості життя в країні.

ELSA

Ця організація допомагає студентам і випускникам юридичних факультетів знайти цікаві пропозиції та пройти стажування. Програма STEP – одна з найкращих ініціатив організації, що спеціалізується на короткостроковій роботі за кордоном. Після закінчення програми учасники отримують компенсацію витрат на проживання і харчування.

IFMSA

Програма практик і стажування для студентів медичних університетів і молодих лікарів. Програма забезпечує учасникам безкоштовне проживання та харчування.

Програми міжнародних практик – це далеко не всі можливості для отримання досвіду роботи за кордоном. При кожному університеті працює Офіс Кар’єри, який укладає домовленості з великими корпораціями і лідерами у своїй галузі. Завдяки цьому студенти проходять практику в кращих фірмах в усьому світі і мають можливість отримати роботу.

Як працюють програми міжнародного стажування, які кращі можливості проходження стажування за кордоном і як отримати безцінний досвід фахівця світового рівня при навчанні в Університетах Польщі – все це вам розкажуть експерти PanPolski. Ми також розповімо про працевлаштування та роботу в Польщі, а також надамо детальну інформацію по кожній програмі. Залиште свою заявку.

PanPolski™ 2016 - 2021 ©