Запитати
Замовити дзвінок
head image

Технікуми Польщі

Технікуми Польщі – можливості безкоштовного навчання після 9, 10, 11 класу для українців

Технікуми Польщі – як розпочався 2020/2021 навчальний рік

У технікумах Польщі з 1 вересня стартував новий 2020/2021 навчальний рік. Як всім нам відомо, пандемія коронавірусу внесла свої корективи в усі галузі життя та не минула навчального процесу. Давайте розберемося: з якими нововведеннями зіткнулися учні технікумів Польщі в цьому навчальному році.  Чому коронавірус сприяє вступу учнів з України до навчальних закладів Польщі?
Щодня в кожному з регіонів Польщі складаються звіти по епідеміологічної ситуації, від цього безпосередньо залежить робота навчальних закладів. На момент розпочинання 2020/2021 навчального року існувало 3 варіанти ведення навчального процесу:

1) повністю дистанційне навчання (здійснюється за допомогою комп’ютерних технологій, онлайн платформ, електронних щоденників та інших доступних онлайн можливостей);
2) гібридна форма (навчання починається поетапно, учнів ділять на окремі групи, які навчаються в індивідуальному режимі, по черзі міняючись для мінімізації ризику здоров’ю);
3) стаціонарна форма (навчання починається з 1 вересня, навчальний заклад виконує всі санітарні норми, учні зобов’язані так само дотримуватися санітарних правил, що діють на території навчального закладу та гуртожитку).

Важливо відзначити, що у всіх трьох випадках директори навчальних закладів та гуртожитків залишали за собою право змінювати форму навчання на свій розсуд, спираючись на епідеміологічну ситуацію в регіоні і в конкретному навчальному закладі. Навчальний 2020/2021 рік розпочався 1 вересня зі стаціонарного навчання в технікумах Польщі.

Технікуми Польщі – як відбувається навчання під час пандемії

А що ж з навчальним процесом?
Хвилюватися немає до чого, навчальний матеріал в повному обсязі буде реалізований, не дивлячись на форму навчання. Так що знання не постраждають. Польські технікуми, ліцеї і вузи вже мають піврічний досвід дистанційного навчання. Вони володіють власними онлайн розробками і знайшли підходи до нової форми навчання. Наші учні на особистому прикладі в минулому навчальному році довели, що вчитися дистанційно не тільки можливо, але цікаво і результативно.

Як бути з карантином?
Уряд Польщі подбав про іноземних учнів та студентів і скасував проходження обов’язкового карантину при приїзді на початок навчального року з 1 вересня. Однак, турбуючись про молодь, директори гуртожитків і технікумів дуже відповідально поставились до фізичного стану кожного учня. Вони могли вимагати додаткові довідки про стан здоров’я та рекомендувати пройти нетривалу обсервацію.

Чому нововведення в Польщі на руку учням і студентам з України?

Підіб’ємо підсумок: По-перше, учні та студенти без перешкод можуть отримати відповідну учнівську візу і приїхати на місце навчання в Польщу. По-друге, всі державні навчальні заклади Польщі або ті навчальні заклади, що перебувають під патронатом держави, мають хорошу технічну базу. Це дозволяє проводити дистанційне навчання на високому рівні. Ну і звичайно ж варто звернути увагу на фактор турботи про здоров’я в цей непростий для кожного час.

Всі навчальні заклади Польщі забезпечили посилену безпеку своїм учням і співробітникам. Директорами були складені регламенти, згідно з якими виникла ціла низка нових правил і вимог, що мінімізувала ризики здоров’ю.
Здобувати європейську освіту в Польщі під час пандемії можна без перешкод і складнощів!

Технікуми Польщі. Які переваги та перспективи навчання?

В технікумах Польщі  українські учні  отримують європейську середню спеціальну технічну освіту.  Освіта в технікумах Польщі безкоштовна, оскільки державні технікуми фінансуються за рахунок держави.  Процес навчання в польських технікумах повністю відрізняється від навчання в українських школах, оскільки містить теоретичну та практичну частини. Ми постійно спостерігаємо, що у наших учнів вже на першому курсі навчання в технікумі Польщі зростає мотивація до навчання. Разом з мотивацією зростає і бажання жити за правилами Європейського держави. З’являється бачення свого подальшого майбутнього в Європі.  Це безпосередньо впливає на успішність.  Багато учнів стають кращими і отримують стипендію за особливі досягнення в навчанні. Успішні учні відвідують практики за кордоном. Зі старанними та здібними учнями роботодавці підписують робочі контракти вже під час проходження практики. Таким чином, учні стають забезпечені роботою вже на останніх курсах навчання в технікумі.  Навчаючись в Технікумі Польщі, кожен учень починає бачити для себе перспективи і можливості подальшого розвитку в Європі.

Навчальний процес в технікумах Польщі проходить на польській мові. Під час навчання учні вивчають дві іноземні мови – англійську обов’язково і другу іноземну мову на вибір між німецькою, іспанською, італійською, французською та російською (в залежності від навчального закладу).

В вільний час після занять в технікумі Польщі, учні можуть відвідувати цікаві для себе секції – від спортивних до творчих та музичних.

 Дипломи по закінченню технікуму Польщі

Під час навчання в Технікумі учні складають професійні кваліфікаційні іспити, а в кінці навчання – іспити з «матури».  Після закінчення технікуму  випусники отримують відповідний Європейський диплом про повну загальну середню спеціальну освіту і диплом за фахом на декількох мовах.  Європейський диплом по закінченні технікуму в Польщі котується в Європі та не вимагає додаткового підтвердження. Отриманий диплом дозволяє працювати за набутою професією в будь-якій країні Євросоюзу.  Фахівці з технічною освітою дуже затребувані не лише в Польщі.  Після закінчення технікумів випускники або влаштовуються на гідну роботу, або відкривають власний бізнес, або продовжують навчання в Університетах.

 Технікуми Польщі – які умови проживання учнів

Для вступу та навчання, учні технікумів Польщі повинні бути забезпечені житлом. Воно повинно відповідати необхідним вимогам для проживання неповнолітніх дітей.  Не всі технікуми Технікуми Польщі володіють власним гуртожитком.  Особливо це стосується навчальних закладів, що знаходяться у великих містах.  Важливо заздалегідь обрати та вирішити, де буде навчатися Ваша дитина. Оскільки потрібно своєчасно знайти і забронювати місце в гуртожитку. Наша компанія забезпечує місцями в гуртожитках з повним пансіонатом. Для проживаючих учнів надається 24-х годинна опіка з боку кваліфікованих вихователів.  Учні мають денне 3-х разове харчуванням в їдальнях, які знаходяться в гуртожитках.

Витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням учнів технікумів в гуртожитках також частково покриваються державою Польщі.  Тому батьки учнів польських технікумів оплачують лише малу частину харчування і проживання своїх дітей. Адже учню технікуму Польщі на харчування і проживання необхідно практично в два рази менше грошей, ніж студенту Університету.

 Технікуми Польщі. Які витрати під час навчання учня в технікумі

Навчання в Технікумі Польщі Безкоштовне на протязі всіх 5-ти років

Батьки оплачують лише витрати на утримання учня під час навчання в технікумі Польщі:

Вартість обов’язкового страхування від нещасних випадків PZU (Польща) – орієнтовно 10 євро в рік;

Вартість підручників і канцелярського приладдя – орієнтовно 100 Євро в рік;

Вартість проживання в гуртожитку  – орієнтовно 20 євро в місяць;

Вартість трьохразового харчування -орієнтовно 90 євро в місяць;

Вартість послуг окремого опікуна (крім вихователів в гуртожитку) – в залежності від вимог навчального закладу – обумовлюється індивідуально;

Кишенькові витрати – індивідуально.

Технікуми Польщі – що потрібно для вступу на безкоштовне навчання

Перший крок – визначитися зі спеціальністю або напрямком навчання. Для цього на сторінці Технікуми та коледжі ми розмістили популярні і затребувані спеціальності в державних Технікумах Польщі. Ви можете ознайомитися з описом професій, професійних завдань, кваліфікацій по професії.  Учні під час навчання набуватимуть знання під час теоретичного навчання та закріплюватимуть навички під час практичних занять. Допомогти визначитися з професією вашим дітям допоможуть наші досвідчені експерти під час консультацій. Також ми надаємо можливість пройти он-лайн тест з профорієнтації. Консультація або результати тестування допоможуть виявити закладені здібності та сильні сторони у дитини і направити їх під час здобуття освіти на подальший розвиток.

Другий крок – обрати інфраструктуру міста, найбільш комфортну для навчання і проживання, котра оптимально буде підходити школярам після 9 класу.   Технікуми Польщі, котрі розташовані в Люблінському та Підкарпатському воєводствах – з точки зору логістичного поєднання з Україною найбільше затребувані для вступу. Наші експерти запропонують Технікуми за обраною спеціальністю. Нададуть повну консультацію щодо процесу вступу, оформлення візи, навчання і проживання під час навчання в технікумі Польщі.

Третій та подальші кроки –  впевнитись від експертів PanPolski в наявності вільних місць для українських учнів за обраною спеціальністю в начальному закладі. Забронювати місце для дитини в Технікумі Польщі та в гуртожитку. Вчасно виконати всі умови вступу до Технікуму Польщі.  Умови вступу до навчальних закладів Польщі регламентовані в Наказі Міністерства освіти Польщі. Рейтингові навчальні заклади Польщі мають ряд певних вимог до абітурієнтів. Ці вимоги залежать від різних факторів. Одним словом, умови і вимоги щодо гарантованого зарахування іноземців у навчальних закладах різні.  З умовами та специфікою вступу за обраними спеціальностями до обраних Технікумів Польщі ми ознайомимо Вас під час консультацій.

Однією з найважливіших умов зарахування до Технікуму Польщі українського учня, як іноземця, є знання польської мови на розмовному рівні В1-В2.

Рівень володіння польською мовою перевіряється під час співбесіди. Співбесіда проходить для зареєстрованих кандидатів найчастіше в кінці червня або на початку липня.  Компанія PanPolski готує учнів для успішного проходження співбесіди на курсах польської мови, під час розмовного клубу, а також на індивідуальних заняттях.

При вступі до Технікумів Польщі важливо притримуватись термінів реєстрації. Тому, зробивши свій вибір, не варто затягувати з підписанням договору вступу. При підписанні Договору з PanPolski, гарантовано бронєються місце за обраною спеціальністю в Технікумі та в гуртожитку. Дотримання всіх інших процесів вступу виконуються та контролюється досвідченими фахівцями команди PanPolski.

Технікуми Польщі – гарантовано вступити на навчання можливо з PanPolski

PanPolski, згідно існуючих домовленостей з навчальними закладами Польщі, є офіційним представником польських технікумів на території Україні.  При вступі до державних технікумів Польщі слід розуміти, що вони не є комерційними структурами. Тому в їх штаті не існує спеціально виділених менеджерів (як наприклад в Університетах), що залучають і консультують іноземних учнів та їх батьків.  Єдиним способом отримання необхідної інформації є виключно особисте спілкування польською мовою з керівництвом навчального закладу при зустрічах або по телефону.  Будь яка недосвідченість при самостійному вступі без експертів може призвести до пустої втрати часу та марно затрачених зусиль. Більше того, існує ймовірність пропустити важливі терміни або невірно сприйняти інформацію. Це може призвести до небажаного для абітурієнта результату з усіма випливаючими наслідками. Тому краще їх уникнути, звернувшись до досвідчених експертів PanPolski та досягти бажаного результату гарантованого вступу.

Ми вже неодноразово проводили весь процес вступу, знаємо до чого потрібно бути готовими і на що слід звертати першочергову увагу.  Вартість послуг PanPolski доступна і вигідніше суми, необхідної на самостійні поїздки до Польщі та численні телефонні переговори.  Наші експерти впевнено і грамотно організують весь процес вступу та нададуть Вам гарантію 100% зарахування.  Заповнюйте анкету на вступ до технікуму, отримуйте консультації та алгоритм подальших дій з термінами подачі необхідних документів для своєчасного вступу!

Технікуми Польщі по містам, в яких гарантовано вступ

Нижче в закладках ми пропонуємо Вам ознайомитися з географічним розташуванням, історією, інфраструктурою та іншими особливостями прилеглих та не досить віддалених від України міст Польщі.

Ми також працюємо з технікумами, розташованими в інших містах Польщі, виконуємо індивідуальні запити щодо вступу до обраних Вами навчальних закладів Польщі учням після 9-го, 10-го та 11-го класу.

PanPolski пропонує навчання в технікумах Польщі, як в зазначених нижче містах, так і в інших містах Польщі (подробиці дізнавайтеся у експертів PanPolski)

PanPolski™ 2016 - 2022 ©