Запитати
Замовити дзвінок
head image

Технікуми Польщі

Безкоштовне навчання в ліцеях та технікумах Польщі
після 9 класу для українців

Розпочато набір на 2019-2020 навчальний рік до технікумів Польщі!

Технікуми Польщі  пропонують українським студентам отримати середню освіту за кордоном. Українські учні можуть вибрати затребувану спеціальність та вступити після 9 класу на навчання до технікумів Польщі. Освіта в технікумах Польщі безкоштовна, оскільки державні технікуми фінансуються державою Польщі. Умови прийому українців на безкоштовне навчання до навчальних закладів Польщі містяться в Указі Міністерства освіти Польщі, редагованому 9 вересня 2016 року. Витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням в студентів технікумів в гуртожитках також частково покриваються державою Польщі.  Тому батьки учнів польських технікумів оплачують лише малу частину харчування і проживання своїх дітей. Студенту технікуму Польщі на харчування і проживання необхідно практично в два рази менше грошей, ніж студенту Університету.

PanPolski – представник технікумів Польщі в Україні. Ми пропонуємо для школярів після 9-го або 10-го класів привілейовані умови вступу до ліцеїв та технікумів Польщі. Вартість вступу цілком доступна та в неї входить повноцінна робота з усіма необхідними документами.

Технікуми Польщі. Що потрібно для вступу на безкоштовне навчання?

Перший крок – визначитися зі спеціальністю або напрямом навчання.  Для цього на сторінці Технікуми та коледжі ми розмістили популярні і затребувані спеціальності Технікумів Польщі.  Ви можете ознайомитися з описом професій, професійних завдань, кваліфікації професії, набутих під час навчання, а також отриманих і закріплених під час практичних занять навичок та умінь випускників технікумів.  Допомогти визначитися з професією Вам допоможуть наші досвідчені експерти під час консультацій.  Також ми надаємо можливість пройти он-лайн тест з профорієнтації.  Консультація або результати тестування допоможуть виявити закладені здібності і сильні сторони у дитини, щоб під час отримання освіти направити їх на подальший розвиток.

Другий крок – обрати інфраструктуру міста, найбільш комфортну для навчання і проживання, котра оптимально буде підходити школярам після 9 класу.  Технікуми Польщі, котрі розташовані в містах та в напрямках від Жешува до Кракова або від Любліна до Жешува чи Варшави – з точки зору логістичного зєднання з Україною найбільше комфортабельні. Наші експерти запропонують ліцеї і технікуми за обраною спеціальністю, нададуть повну консультацію щодо процесу вступу, оформлення візи, навчання і проживання в Польщі.

Умови вступу до ліцеїв та технікумів Польщі.

Умови вступу до навчальних закладів Польщі регламентовані в Наказі Міністерства освіти Польщі. Навчальні заклади також мають ряд певних вимог до абітурієнтів.  Ці вимоги залежать від різних факторів, одним з яких є позиція навчального закладу в Рейтингу Технікумів.  Одним словом, умови і вимоги щодо зарахування у всіх навчальних закладах різні.  З умовами та специфікою обраного Вами навчального закладу ми ознайомимо Вас під час консультацій.

Найважливішою з обов’язкових умов зарахування є знання польської мови на розмовному рівні В1.  Рівень володіння польською мовою перевіряється під час співбесіди, котра проходить для зареєстрованих кандидатів найчастіше в кінці червня місяця.  Компанія PanPolski готує студентів для успішного проходження співбесіди на курсах польської мови, під час розмовного клубу, а також на індивідуальних заняттях.

Дуже важливі терміни реєстрації до Технікумів Польщі (найчастіше до середини травня) і переконаність в наявності вільних місць для українців за обраною спеціальністю.  Тому, зробивши свій вибір, не варто затягувати з підписанням договору та броні місця за обраною спеціальністю. Все інше зробить досвідчений PanPolski.

Умови проживання студентів технікумів та ліцеїв Польщі.

Не всі технікуми володіють власним гуртожитком.  Особливо це стосується навчальних закладів, що знаходяться у великих містах.  Тому, важливо заздалегідь обрати та вирішити, де буде навчатися Ваша дитина, щоб своєчасно знайти і забронювати місце в гуртожитку, яке буде відповідати необхідним вимогам для проживання неповнолітніх дітей.

Для студентів технікумів і ліцеїв нашою компанією забезпечуються місця в гуртожитках з повним пансіонатом, в яких для проживаючих проводиться 24-х годинна опіка з боку кваліфікованих вихователів.  Пансіонат з 3-х разовим харчуванням в їдальнях, які знаходяться в одному корпусі з гуртожитком або сусідньому корпусі на одній території.

Дуже важливо під час вступу до ліцеїв Польщі та технікумів Польщі дотримуватися специфіки і умов навчальних закладів, а також термінів реєстрації та подачі повного пакету документів до державних навчальних закладів.  Експерти компанії PanPolski мають в цьому колосальний досвід та з задоволенням допоможуть Вам!

Технікуми Польщі. Як проходить навчання?

Процес навчання в польських технікумах і ліцеях цікавий і повністю відрізняється від навчання в українських школах.  Ми постійно спостерігаємо, що мотивація до знань вже на першому курсі навчання в Польщі, у наших студентів зростає.  А разом з мотивацією зростає і бажання жити за правилами Європейського держави і з’являється бачення свого подальшого майбутнього в Європі.  Це безпосередньо впливає на успішність.  Багато хто з учнів стають кращими студентами і отримують стипендію за особливі досягнення, або відвідують практики за кордоном.  Навчання насичене практикою, а з деякими студентами роботодавці підписують робочі контракти під час практики. Таким чином студенти забезпечені роботою вже на останніх курсах технікуму.  Кожен студент без винятків бачить для себе перспективи і можливості розвитку.

Під час навчання студенти вивчають дві іноземні мови – англійську обов’язково і другу мову на вибір між німецькою, іспанською, італійською, французською, російською (в залежності від навчального закладу).

Також для студентів з України, відповідно до Наказу Міністерства освіти Польщі, в навчальному закладі крім шкільної програми, надаються додаткові години польської мови.

Після занять в технікумі і ліцеї Польщі студенти можуть вибрати і відвідувати цікаві для себе секції – від творчих та музичних – до спортивних.

Навчання в Технікумі Польщі на протязі всіх 4-х років БЕЗКОШТОВНЕ.

Оплачується тільки:

  • Вартість обов’язкового медичного страхування в NFZ (Польща) – від 467 зл. в рік;
  • Вартість обов’язкового страхування від нещасних випадків PZU (Польща) – від 40 зл. в рік;
  • Вартість підручників і канцелярського приладдя – від 200 зл.  на рік;
  • Вартість проживання в гуртожитку  – від 30 зл. в місяць;
  • Вартість трьохразовго харчування в день – від 9,5 зл., (від 285 зл в місяць);
  • Вартість послуг окремого опікуна (крім вихователів в інтернаті) – в залежності від вимог навчального закладу – обумовлюється індивідуально;

Кишенькові витрати – індивідуально.

Дипломи по закінченню ліцею та технікуму Польщі

Після закінчення ліцею випускники здають іспити з «матури» (аналог нашого ЗНО з кількох важливих предметів) і отримують диплом про повну загальну середню освіту.  Вступають до ВНЗ Польщі чи Європи, вже будучи більш підготовленими та адаптованими до Європейського середовища, а також без наявності мовного бар’єру.

Після закінчення технікуму випускники здають іспити з «матури» і професійні кваліфікаційні іспити.  Отримують відповідний Європейський диплом про повну загальну середню спеціальну освіту і диплом за фахом на декількох мовах.  Європейський диплом по закінченні технікуму не вимагає додаткового підтвердження в Європі!  Цей диплом дозволяє працювати за своєю професією в будь-якій країні Євросоюзу.  Фахівці з технічною освітою дуже затребувані в Польщі.  Після закінчення технікумів випускники або влаштовуються на гідну роботу, або відкривають власний бізнес (оскільки цього їх навчають під час навчання в технікумі), або продовжують навчання в Університетах.

Технікуми Польщі відносно розташування по містам Польщі та специфіку навчання ви зможете дізнатися у представника польських технікумів на Україні – PanPolski.  

Технікуми Польщі – як вступити на безкоштовне навчання?

PanPolski, згідно існуючих домовленостей з навчальними закладами Польщі, є офіційним представником польських ліцеїв і технікумів в Україні.  При вступі до державних ліцеїв і технікумів Польщі слід розуміти, що вони не є комерційними структурами. Тому в їх штаті не існує спеціально виділених менеджерів (як наприклад в Університетах), що залучають та консультують іноземних студентів.  Єдиним способом отримання необхідної інформації є виключно особисте спілкування польською мовою з керівництвом навчального закладу при зустрічах або по телефону.  При недосвідченості можна втратити багато часу і зусиль. Більше того, існує ймовірність упустити важливі терміни або невірно сприйняти інформацію. Це часто призводить до небажаного для абітурієнта результату з усіма випливаючими наслідками.  Тому краще їх уникнути, звернувшись до досвідчених експертів.

Досягти бажаного результату вступу до технікумів і ліцеї Польщі Вам допоможуть експерти компанії PanPolski.

Ми вже неодноразово проводили весь процес вступу, знаємо до чого потрібно бути готовими і на що слід звертати першочергову увагу.  Вартість послуг PanPolski доступна і вигідніше суми, необхідної на самостійні поїздки в Польщу і численні телефонні переговори.  Наші експерти впевнено і грамотно організують весь процес вступу та нададуть Вам гарантію 100% зарахування.  Заповнюйте анкету на вступ до технікуму, отримуйте консультації та алгоритм подальших дій з термінами подачі необхідних документів для своєчасного вступу!

Технікуми Польщі по містах, в яких вони розташовані, з точки зору територіальної близькості з Україною – найоптимальніший варіант для навчання в Польщі школярам після 9 класу.  Нижче в закладках ми пропонуємо Вам ознайомитися з географічним розташуванням, історією, інфраструктурою та іншими особливостями прилеглих та не досить віддалених від України міст Польщі.

Ми також працюємо з технікумами, розташованими в інших містах Польщі, виконуємо індивідуальні запити щодо вступу до обраних Вами навчальних закладів Польщі учням після 9-го та 10 класу.

PanPolski пропонує навчання в технікумах Польщі, як в зазначених нижче містах, так і в інших містах Польщі (подробиці дізнавайтеся у експертів PanPolski)

PanPolski™ 2016 - 2019 ©