Запитати
Замовити дзвінок
Техникумы в Люблине

Технікуми в Любліні

 

Люблін (польск. Lublin) розташований всього в 100 км від України в східній частині Республіки Польща на східному березі річки Вісла. Його територія протягом століть відігравала важливу стратегічну роль у світовій історії і в історії Польщі.

Люблін - найбільше місто в центрально-східній Польщі. Одним з найкрасивіших місць Любліна, є Старе Місто, в якому зосереджені добре збереглися багато історичні пам'ятки різних архітектурних стилів, а також зберігся середньовічний план забудови, кам'яні будинки, храми.  Практично всі будинки цієї частини міста є пам'ятками історії та архітектури.

Люблін - всебічно розвинене місто. Це найважливіший центр культурного життя в східній частині Польщі та значний промисловий і науковий центр, що виріс на перехресті культур і великих торгових шляхів. Люблін має численні зв'язки з сусідніми державами.

Люблін - це процвітаючий академічний центр з великим потенціалом і доброю енергетикою. Місто художників і артистів, а також вірною і вимогливою аудиторією. Люблін постійно розширює свою культурну програму: завдяки фестивалям, спектаклям, концертам, виставкам, зустрічам, круглим столам та іншим заходам в Любліні круглий рік пульсує мистецьке життя.

Люблін - велике місто з багатою історією і широкими можливостями для розвитку.

Люблін - адміністративний центр Люблінського воєводства. Площа міста складає 147,5 км², населення -  більше 350 000 жителів.

Пам'ятки: Фарна площа з макетом Фарного костелу, розібраного російською владою в 1846-52 рр .; Люблінська фортеця; Замкова площа; Старе місто з будинками в стилі люблінського ренесансу; Краківська брама; Фарна площа з фундаментами костелу св. Михайла; Обеліск на Литовської площі в честь Люблінської унії (1826); Монастир домініканців; Католицький собор; Православний собор; Люблінський музей; Палац Чарторийських; Музей Люблінського села; Ботанічний сад.

Технікуми Любліна й Люблінського воєводства надають можливість студентам з України для навчання на факультетах: ІТ технології, логістика, туристичний бізнес, готельно - ресторанний бізнес.

Перелік технікумів Любліна і Люблінського воєводства, в яких можливе навчання для студентів з України, а також наявність вільних місць для навчання на обраних факультетах, дізнавайтеся у експертів компанії Pan Polski.

Анкета для вступу

PanPolski™ 2016 - 2022 ©