Запитати
Замовити дзвінок
head image

Твоє навчання за кордоном з PanPolski

Освіта в Польщі — твоя успішна кар’єра в Європі

Освіта в Польщі – це унікальний шанс і можливість отримати високоякісні знання, Європейський диплом і побудувати успішну кар’єру в Європі. Після закінчення Технікуму або Університету випускники забезпечують собі гідне майбутнє. Володіючи затребуваною професією, вони можуть без проблем покласти старт і розвивати свою успішну кар’єру в Європі, маючи гідний заробіток при високому рівні життя. Те, про що колись можна було тільки мріяти – наразі реальність!

Затребувана спеціальність на сучасному ринку праці, постійне кар’єрне зростання, доступні практики та стажування у всіх країнах Європейського Союзу – це все легко отримати студентам і учням Технікумів і Університетів Польщі. Адже престижний Європейський диплом, який отримують випускники навчальних закладів Польщі котується у всіх країнах світу. Гідна європейська освіта прокладає міцний фундамент для того, щоб в майбутньому працевлаштуватися і працювати за професією, яка відповідає кваліфікації в дипломі. Навчальні заклади Польщі формують і випускають висококласних практичних фахівців для всіх сфер життєдіяльності.

Доступна вартість навчання у ВНЗ Польщі і безкоштовна освіта в технікумах Польщі

Україна з Польщею дуже близько розташовані територіально, що надає можливість швидко і легко перетинати кордон. Не можна не врахувати той факт, що навчання в Польщі доступне за вартістю для українців. Більше 80-ти університетів державної та комерційної приватної форми власності знаходиться в Польщі і щороку чекають новий потік студентів. Функціонують більше 2000 державних технікумів і ліцеїв в містах та населених пунктах. У навчальних закладах Польщі освіта відповідає високим європейським стандартам якості.
Вартість навчання в ВУЗах Польщі досить доступна – від 350 Євро за семестр, крім цього існує можливість щомісячної оплати в розмірі від 70 Євро за місяць.

Для українських школярів навчання в державних Технікумах Польщі – безкоштовне, така можливість надається державою, а не навчальними закладами.
Потрібно віддати данину належного, що це унікальний шанс побудувати свою кар’єру і забезпечити гідне майбутнє в гідній країні. Адже студенти Технікумів і Університетів Польщі проходять практику не тільки в Польщі, а також в кращих компаніях в країнах Євросоюзу. Студенти з Європейським дипломом мають безмежні можливості і перспективи працевлаштування в країнах ЄС.

Як гарантовано вступити до Технікуму Польщі або до Університету Польщі

Щоб гарантовано вступити до Польщі на бажану спеціальність і в відповідний період – довірте цей процес, котрий вимагає скрупульозності, уважності і досвіду, експертам від PanPolski, які протягом довгих років надають свої послуги, гарантуючи вам очікуваний результат.

Діяльність компанії panpolski спрямована на надання можливості студентам з різних країн отримати освіту в Польщі. Ми є офіційним представником Технікумів, Ліцеїв і Університетів Польщі на території України.

Скажи «Так!» новим можливостям! З PanPolski мрії стають реальністю. Вчися, працюй і живи в Польщі! Ласкаво просимо!

Новини

04 Листопада 2020
Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії

Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії

Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії.     1 вересня зворушливий і хвилюючий день для початку навчального року в технікумах і ліцеях. І навіть пандемія коронавирусу не зуміла йому перешкодити. Технікуми, ліцеї і гуртожитки Люблінського воєводства Польщі розпочали навчання в штатному режимі, дотримуючись усіх рекомендацій епідеміологічних служб.

Читати далі…

07 Травня 2020
Навчання в Польщі в 2020 році під час пандемії COVID-19

Навчання в Польщі в 2020 році під час пандемії COVID-19

Навчання в Польщі в 2020 році під час пандемії COVID-19 в дуже короткі терміни набуло інноваційних змін. Ні для кого не секрет, що епідемія COVID-19 в усьому світі заблокувала ключові галузі нашого звичного життя. Сфера освіти не стала винятком. Учні Технікумів і студенти університетів Польщі змушені були повернутися до України вже в середині березня 2020 року. Однак Технікуми і Вузи Польщі досить таки оперативно знайшли рішення і ефективно відновили процес навчання в умовах карантину. Читати далі…

27 Травня 2017
Літній табір для дітей в Польщі 2017

Літній табір для дітей в Польщі 2017

Літній табір для дітей в Польщі 2017 – відпочинок на морі Балтики і в горах Закопане з практичним вивченням польської та англійської мов.  Наближається літо, а значить пора відпочинку, веселого проведення часу, сонця, фруктів та позитиву.
Читати далі…

більше новин

Відео

16 Лютого 2017 Польща

О Польше
більше відео

PanPolski™ 2016 - 2022 ©