Запитати
Замовити дзвінок
head image

Твоє навчання за кордоном з PanPolski

Освіта в Польщі — твоя кар’єра в Європі.

Навчання в Польщі – це можливість отримати Європейський диплом після закінчення університету, технікуму або ліцею. Адже кожен мріє мати гідну освіту і володіти затребуваною професією, завдяки якій буде реалізована можливість розвивати свою кар’єру в Європі і мати хороший заробіток.

Навчаючись в університетах і коледжах Польщі, ти зможеш отримати популярну спеціальність, яка буде затребуваною на сучасному ринку праці. Навчальні заклади Польщі пропонують своїм студентам престижну Європейська освіта, формуючи висококласних практичних фахівців для різних галузей життєдіяльності.

Територіально Україна з Польщею дуже близько розташовані і навчання в Польщі доступне для українців. У Польщі є близько 80-ти університетів державної і приватної форми власності, безліч технікумів і ліцеїв. Освіта в навчальних закладах Польщі відповідає високим європейським стандартом якості. Вартість навчання в ВУЗах Польщі невисока – від 350 Євро за семестр. Навчання в ліцеях і технікумах Польщі для українських школярів – безкоштовне. Студенти з Європейським дипломом мають безмежні можливості і перспективи працевлаштування в країнах Євросоюзу.

Щоб гарантовано вступити в Польщу на бажану спеціальність і в потрібний період – потрібен досвід. Довірте вимагаючий скрупульозності, уважності і досвідченості процес вступу на навчання до Польщі експертам від PanPolski, які вже не перший рік якісно надають свої послуги, гарантуючи вам очікуваний результат. Діяльність компанії panpolski спрямована на надання можливості студентам з різних країн отримати освіту в Польщі.

З PanPolski мрії стають реальністю. Вчися, працюй і живи в Польщі! Ласкаво просимо!

Новини

27 Травня 2017
Літній табір для дітей в Польщі 2017

Літній табір для дітей в Польщі 2017

Літній табір для дітей в Польщі 2017 – відпочинок на морі Балтики і в горах Закопане з практичним вивченням польської та англійської мов.  Наближається літо, а значить пора відпочинку, веселого проведення часу, сонця, фруктів та позитиву.
Читати далі…

24 Квітня 2017
Вступ до Польщі після 9 класу

Вступ до Польщі після 9 класу

Вступ до Польщі після 9 класу: триває вступна кампанія 2017. Чому абітурієнти та їх батьки обирають Pan Polski для вступу до коледжів Польщі?

Читати далі…

18 Квітня 2017
Навчання в Польщі: Акція Раннє бронювання вступу до Польщі

Навчання в Польщі: Акція Раннє бронювання вступу до Польщі

Ми ввели Акцію для учнів 8-х та 10-х класів, які планують вступ до Польщі.  Раннє бронювання вступу до Польщі дає привілейовану вартість при оплаті послуг за вступ.
Читати далі…

більше новин

Відео

16 Лютого 2017 Польща

О Польше
більше відео

PanPolski™ 2016 - 2019 ©