Запитати
Замовити дзвінок

Про нас

Компанія PanPolski допомагає майбутнім студентам у виборі спеціальностей, напрямків навчання і навчальних закладів Польщі;  забезпечує організацію вступу до університетів, ліцеїв і технікумів Польщі.

З PanPolski Ви зможете легко вивчити польську мову, пройти профорієнтацію, відпочити під час літніх і зимових канікул на курортах Польщі в таборах з вивченням польської мови, відправитися в ознайомчі тури по Університетам Польщі, і найважливіше - впевнене станете студентом обраного Ліцею, Технікуму або Університету  Польщі.

Про нас: В освітній галузі компанія panpolski надає можливості студентам різних країн гарантовано вступити вчитися до Польщі. Ми офіційно представляємо технікуми, ліцеї та університети Польщі не тільки на території України. Компанія PanPolski - міжнародна компанія з позитивним іміджем. Засновники компанії мають 23-х річний досвід міжнародної співпраці з відомими компаніями. Наші досвідчені експерти вже не один рік надають якісні послуги, при цьому відповідально виконуючи взяті на себе зобов'язання і гарантують вам очікуваний результат 100%-го вступу. Задоволені і вдячні клієнти мають добрі відгуки про нашу роботу та рекомендують PanPolski своїм друзям і знайомим.

Сервіс PanPolski заснований на індивідуальному підході до кожного клієнта.  Ми знаємо, що саме і в які терміни Ви очікуєте від нас, довіряючи нам виконати процес вступу на навчання.  Наші колеги свого часу були на вашому місці, коли їхні діти вступали і вчилися в Польщі.  Відповідно, ми розуміємо очікування майбутніх студентів та їхніх батьків.  Ми знаємо, наскільки важливим і відповідальним для майбутнього студента і його батьків є повністю весь процес підготовки і вступу, очікування листа про зарахування, бронювання житла, оформлення віз, виїзду на навчання, поселення в Польщі, оформлення медичних забезпечень у Польщі, адаптації до навчання і  проживання, а також багато інших важливих моментів.  Наші експерти з радістю поділяться з Вами своїм досвідом і подбають про Ваших дітей, як про своїх.  Ми вміємо і виконаємо для Вас послуги якісно, правильно і своєчасно.  Переконайтеся в цьому!  Наші офіси знаходяться в Україні: м. Київ, м. Львів та в Польщі: м. Познань. Чекаємо Вас за адресами наших офісів:

м. Київ, м. Позняки, вул. Гришка, 4  (2 поверх)

5 хвилин від м. Позняки. Вихід з метро на вулицю Гришка в сторону ТЦ "Алладін" і MC Donalds)

 

м. Львів, вул. Зелена, 44, оф. 34 (3 поверх)

 

Наш офіс в Польщі:  61-578, Poznań,      Niedziałkowskiego 10

 

Телефони:

PanPolski™ 2016 - 2021 ©