Запитати
Замовити дзвінок
head image

Курси польської

Курси польської мови он-лайн від PanPolski

Курси польської мови від PanPolski: вивчення польської мови з будь-якої точки світу. Наша команда викладачів – філологи польської мови, котрі мають багаторічний досвід викладання, в тому числі й онлайн. Польську мову можна вчити на індивідуальних заняттях або приймаючи участь в групових уроках. Груповий графік занять формується з врахуванням зручного часу для всіх учасників, індивідуальний – по будь-якому зручному для вас часу. PanPolski надає можливість освоїти якісний повний курс польської мови в стислі терміни по вигідній вартості.

  • Групові заняття польської мови проходять онлайн, кількість учнів в групі: 8-10 осіб 

Перевага групових занять: учні однієї вікової категорії (школярі).  Кваліфіковані філологи використовують сучасну методику викладання та придіяють достатню кількість часу та уваги учням в групі.

  • Індивідуальні заняття також проходять онлайн.

Наші викладачі вміють ефективно підібрати індивідуальний підхід до учня і мотивувати його до навчання.

 Програма навчання польської мови онлайн і вартість

Програму польської мови в PanPolski учні вивчають по навчальному матеріалу “Polski Krok po Kroku”. Рівень А1 з елементами А2 складається з 26 лекцій ті підсумкового написанню тестування. Учні оволодівають рівнем за 54 астрономічні години (це 72 академічні години). Вартість одного рівня польської мови від PanPolski при заняттях в групі – 4290 грн 3600 грн!

Графік вивчення – інтенсивний. Термін вивчення кожного рівня: 1 місяць. Вартість кожного рівня – 3600 грн.

Під час занять вивчення польської мови з PanPolski наші учні:

  • цілком залучені в процес навчання;
  • занурені в мовне середовище за допомогою читання, спілкування або перегляду відео;
  • отримують достатньо уваги від викладача;
  • стають володарями високого рівня знань польської мови, необхідного їм для успішного вступу та навчання в коледжах і ВУЗах Польщі;
  • отримують СЕРТИФІКАТ, котрий необхідний для вступу до державних та комерційних Університетів та державних Технікумів Польщі.

PanPolski надає електронний варіант навчального матеріалу (підручник та робочий зошит).

Вивчи польську мову разом з PanPolski та отримай гарантію для успішного зарахування до ВУЗів та Технікумів Польщі.  

Польська мова для початківців: рівень А1 (з нуля) з елементами А2

дата початку занятьдні тижнячас проведеннятермін навчанняст.м.записатись
08.07.2022будні (щоденно)19.00-21.001 міс Позняки (онлайн)Записаться
серпень 2022будні (щоденно)денний1 міс Позняки (онлайн)Записаться
07.09.2022пн., ср., пт. вечірній2 міс Позняки (онлайн)Записаться
15.09.2022вт., чт. вечірній3 місПозняки (онлайн)Записаться

Додаткова інформація

“Що дає вивчення польської мови на рівні А1?”
Рівень польської мови А1 – це початковий рівень знання мови для тих, хто починає вивчати польську з нуля. Якщо Ви запланували поїздку в Польщу, то без мінімального знання мови сусідньої країни Вам не обійтися. На рівні А1 ви навчитеся говорити, читати і писати. Оволодівши знаннями і навичками рівня А1 з елементами А2, Ви зможете розуміти і підтримувати розмови з співрозмовниками, які розмовляють не швидко і зрозуміло.

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього

Польська мова “базового рівня”: рівень А2 з елементами В1

дата початку занятьдні тижнячастермін навчанняст.м.записатись
липень 2022будні (щоденно)ранішній
1 місПозняки (онлайн)Записаться
липень 2022будні (щоденно)денний
1 місПозняки (онлайн)Записаться

Додаткова інформація

“Що дає вивчення польської мови на рівні А2?”

Рівень польської мови А2 – це рівень для тих, хто вже володіє початковим рівнем польської мови. Для того, щоб почати заняття на рівні А2, необхідно мати хороші знання з попереднього рівня (А1).

Вивчаючи рівень А2 Ви будете вдосконалювати навички розмовної мови і граматику. Після закінчення рівня А2 з елементами В1, досить легко читати польські тексти середнього рівня складності, писати листи, легше і вільно спілкуватися.

Польська мова “среднього рівня”: рівень В1-В2

дата початку занятьдні тижнячас проведеннятермін навчанняст.м.записатись
05.07.2022будні18.00-19.301 місПозняки (онлайн)Записаться
серпень 2022будніденний1 місПозняки (онлайн)Записаться
серпень 2022буднівечірній1 місПозняки (онлайн)Записаться

Додаткова інформація

“Що дає вивчення польської мови на рівні В1-В2?”

Рівень польської мови В1 – це рівень для тих, хто вже володіє польською мовою на рівні, не меншому ніж А2. На цьому рівні Ви розширите тематики і удосконалите свої знання польської. Після закінчення рівня В1-В2, Вам буде легко розуміти інформацію не тільки від співрозмовника, але і з інтернету, TV, радіо. Володіючи знаннями рівня В1, Ви зможете описувати враження, події, плани, висловлювати свою думку і вільно спілкуватися з носіями мови. Під час занять проводиться також підготовка зі вступу до ВНЗ і технікумів Польщі.

Отримані на рівні В1 знання і навички Ви зможете застосувати для роботи в професійній сфері або для навчання в університетах, технікумах і ліцеях Польщі.

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього

Розмовний клуб

дата початку занятьперіод проведеннячас проведеннятермін навчанняст.м.записатись
липень 2022будніденний1 місПозняки (онлайн)Записаться

Додаткова інформація

«Що дає розмовний клуб з носієм мови»
Розмовний клуб PanPolski – це унікальний проект для учнів нашої школи. Під час занять цього клубу учні з легкістю переступають мовний бар’єр і невимушено спілкуються в дружній обстановці. На заняттях розмовного клубу в PanPolski при реальному спілкуванні з носієм мови, ви закріплюєте набуті знання. Так само, є можливість повторення / вивчення граматики, в тематичних клубах по граматиці. Якщо ж вас цікавить вивчення мови в інтерактивній формі, за допомогою різних ігор і відображення життєвих ситуацій – тоді вам підійде розмовний клуб PanPolski. Тематикою занять в розмовному клубі PanPolski також є навчання і підготовка до співбесіди при вступі до ВНЗ і технікумів Польщі.

Курси польської мови: для навчання, бізнесу та працевлаштування в Польщі.

З PanPolski можна вивчити повний курс польської мови, починаючи з початкового рівня – А1, або приєднатись до груп на наступний рівнях: А2 (базовий), В1 (середній), В2  (вище середнього).

PanPolski приміняє ефективну сучасну програму навчання та дійсно гарантує для своїх учнів високий рівень знань та вільне володіння польською мовою по закінченні повного курсу.

За який період часу можна вивчити польську мову?

Вивчити один рівень польської мови можливо за період від 1 місяця і більше, в залежності від графіку відвідування занять і тривалості уроків. Рекомендований нами і ефективний графік вивчення – заняття 3 рази на тиждень. Такий графік дозволяє вивчити один мовний рівень за 1,5 місяці. Програма рівнів: А1 з елементами А2 і наступного рівня А2 з елементами В1: кожен рівень складається з 28 лекцій тривалістю 2 години (по 120 хвилин). Програма рівня В1-В2 складається з 18 лекцій по 2 години. В середньому, оволодіти чотирма рівнями польської мови (А1, А2, В1 і В2) можливо за три рівня навчання з PanPolski; період навчання – близько чотирьох місяців. Ви точно встигнете вивчити польську мову разом з PanPolski до початку 2022 навчального року в Польщі. У технікумах Польщі навчання починається з 1 вересня 2022 року. В університетах Польщі навчання починається з 1 жовтня 2022 року.

З кінця червня актуальні інтенсивні курси польської мови PanPolski в групах онлайн. Темп вивчення польської мови – щоденні заняття в будні дні. Таким чином один рівень польської мови ти зможеш опанувати за 1 місяць.

Ми подбали про зручне проведення занять он-лайн через програму Zoom та оптимальний графік занять.

PanPolski: Якість та Сервіс. 

Ми пропонуємо отримати високий рівень знань польської мови з  високим рівнем якості та сервісу від PanPolski. Нашим клієнтам ми обіцяємо не лише доступні ціни, але ще плюс бонуси і знижки, цікаві програми лояльності (Ви будете приємно здивовані)!

Курси польської мови в Києві від PanPolski – вивчення польської мови з кваліфікованими викладачами за доступними цінами і підготовкою до вступу.

Курси польської разом з PanPolski – гарантія знань, підтверджених Сертифікатом для вступу до ліцеїв, технікумів і ВУЗів Польщі.

PanPolski: Акції. Знижки.

Разом з PanPolski польська мова стає доступнішою. PanPolski надає знижки для багатодітних сімей, а також інші за запитом. Використовуй всі можливості для реалізації свого потенціалу разом з PanPolski. Польща поруч! Заповнюй анкету та вчи польську мову з нами:

Запис на курси

PanPolski™ 2016 - 2022 ©