Запитати
Замовити дзвінок
head image

Курси польської

Курси польської

Курси польської мови: для навчання, бізнесу, працевлаштування в Польщі. На наших заняттях Ви можете вивчити повний курс польської мови, починаючи з рівня А1 (для початківців від нуля), або приєднатися до груп на рівні А2 (базовий), та В1-В2 (середній).

Курси польської мови в Києві від PanPolski

Ми пропонуємо: заняття в групах (7-8 чел.) в Києві на Позняках; заняття в міні групах (3 – 4 чол.) в Києві в офісі на Позняках, індивідуальні заняття, заняття по Skype (онлайн заняття для студентів з областей і регіонів України).

  • Заняття проводять досвідчені кваліфіковані викладачі філологи;
  • Навчання проходить в дружній атмосфері та в комфортних умовах;
  • Уроки проводяться за ефективною сучасною програмою навчання, згідно з якою студенти є активними учасниками під час процесу вивчення;
  • Під час занять студенти за допомогою спілкування, перегляду фільмів та відео, або читання книг занурюються в мовне середовище;
  • Групи по 6-8 чол., дозволяють викладачеві приділити максимум уваги кожному студенту;
  • Відвідуючи і навчаючись на наших заняттях, Ви гарантовано отримаєте потрібні Вам знання;
  • Після закінчення пройденого рівня при успішно зданому тестуванні, Ви отримаєте СЕРТИФІКАТ, необхідний для вступу до Університетів та Технікумів Польщі.

Ми подбали про зручне місце розташування для проведення занять і оптимальні графіки відвідування. Офіс в Києві розташований в 5-ти хвилинах  від м. Позняки на 1-му поверсі будівлі навпроти MC Donalds (біля ТЦ «Алладін»);

Вартість одного рівня польскої мови від PanPolski в группах (6-8 чол.) — 2660 грн! Термін навчання — від 1,5 до 2  місяців!

Вартість одного рівня польскої мови від PanPolski в міні групах (3-4 чол.) — 3500 грн 3200 грн! Термін навчання — 2 місяці!

В подарунок від компанії PanPolski для всіх бажаючих навчатись в Польщі – знижки від 15 до 25% на вивчення польської мови в групових заняттях на Позняках в Києві.

Вивчи польську мову разом з PanPolski та отримай гарантію для успішного зарахування до ВУЗів та Технікумів Польщі.

  

Польська мова для початківців: рівень А1 (з нуля) з елементами А2

дата початку занятьдні тижнячас проведеннятермін навчанняст.м.записатись
травеньбудні18.15-19.451,5 міс (міні група)ПознякиЗаписаться
червеньбудніденний1 міс ПознякиЗаписаться
вересеньбуднівечірній2 місПознякиЗаписаться

Додаткова інформація

“Що дає вивчення польської мови на рівні А1?”
Рівень польської мови А1 – це початковий рівень знання мови для тих, хто починає вивчати польську з нуля. Якщо Ви запланували поїздку в Польщу, то без мінімального знання мови сусідньої країни Вам не обійтися. На рівні А1 ви навчитеся говорити, читати і писати. Оволодівши знаннями і навичками рівня А1 з елементами А2, Ви зможете розуміти і підтримувати розмови з співрозмовниками, які розмовляють не швидко і зрозуміло.

Акція! Доступна польська мова в Києві з PanPolski! При оформленні договору на вступ – два тижні польської мови по підготовці до вступу – у подарунок!

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього

Польська мова “базового рівня”: рівень А2 з елементами В1

дата початку занятьдні тижнячастермін навчанняст.м.записатись
липеньбудніденний
1 місПознякиЗаписаться

Додаткова інформація

“Що дає вивчення польської мови на рівні А2?”

Рівень польської мови А2 – це рівень для тих, хто вже володіє початковим рівнем польської мови. Для того, щоб почати заняття на рівні А2, необхідно мати хороші знання з попереднього рівня (А1).

Вивчаючи рівень А2 Ви будете вдосконалювати навички розмовної мови і граматику. Після закінчення рівня А2 з елементами В1, досить легко читати польські тексти середнього рівня складності, писати листи, легше і вільно спілкуватися.

Акція! Доступна польська мова в Києві з PanPolski! При оформленні договору на вступ – два тижні польської мови по підготовці до вступу – в подарунок!

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього

Польська мова “среднього рівня”: рівень В1-В2

дата початку занятьдні тижнячас проведеннятермін навчанняст.м.записатись
серпеньбудніденний1 місПознякиЗаписаться

Додаткова інформація

“Що дає вивчення польської мови на рівні В1-В2?”

Рівень польської мови В1 – це рівень для тих, хто вже володіє польською мовою на рівні, не меншому ніж А2. На цьому рівні Ви розширите тематики і удосконалите свої знання польської. Після закінчення рівня В1-В2, Вам буде легко розуміти інформацію не тільки від співрозмовника, але і з інтернету, TV, радіо. Володіючи знаннями рівня В1, Ви зможете описувати враження, події, плани, висловлювати свою думку і вільно спілкуватися з носіями мови. Під час занять проводиться також підготовка зі вступу до ВНЗ і технікумів Польщі.

Отримані на рівні В1 знання і навички Ви зможете застосувати для роботи в професійній сфері або для навчання в університетах, технікумах і ліцеях Польщі.

Акція! Доступна польська мова в Києві з PanPolski! При оформленні договору на вступ – два тижні польської мови по підготовці до вступу – в подарунок!

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього

Розмовний клуб

дата початку занятьперіод проведеннячас проведеннятермін навчанняст.м.записатись
липень будніденний1 місПознякиЗаписаться

Додаткова інформація

«Що дає розмовний клуб з носієм мови»
Розмовний клуб PanPolski – це унікальний проект для студентів нашої школи. Під час занять цього клубу студенти з легкістю переступають мовний бар’єр і невимушено спілкуються в дружній обстановці. На заняттях розмовного клубу в PanPolski при реальному спілкуванні з носієм мови, ви закріплюєте набуті знання. Так само, є можливість повторення / вивчення граматики, в тематичних клубах по граматиці. Якщо ж вас цікавить вивчення мови в інтерактивній формі, за допомогою різних ігор і відображення життєвих ситуацій, тоді вам підійде розмовний клуб PanPolski. Тематикою занять в розмовному клубі PanPolski також є навчання і підготовка до співбесіди при вступі до ВНЗ і технікумів Польщі.

Акція! Доступна польська мова в Києві з PanPolski! При оформленні договору на вступ – два тижні польської мови по підготовці до вступу – в подарунок!

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього

 

За який період часу можна вивчити польську мову?

Вивчити один рівень польської мови можливо за період від 1-го місяця та більше, в залежності від графіка відвідування занять і тривалості уроків.  Програма кожного рівня: А1 з елементами А2, наступного А2 з елементами В1 – складається з 28 лекцій тривалістю 2 години; порграма рівня В1-В2 – з 17 лекцій по 2 години.

З травня-червня місяця набуває популярності темп вивчення мови за 1 місяць при щоденному відвідуванні занять в будні дні.

PanPolski: Якість та Сервіс. 

Ми пропонуємо отримати високий рівень знань польської мови з  високим рівнем якості та сервісу від PanPolski. Нашим клієнтам ми обіцяємо не тільки доступні ціни, але ще плюс бонуси і знижки, цікаві програми лояльності (Ви будете приємно здивовані)!

Курси польської мови в Києві від PanPolski – вивчення польської мови з кваліфікованими викладачами за доступними цінами і підготовкою до вступу.

Курси польської разом з PanPolski – гарантія знань, підтверджених Сертифікатом для вступу до ліцеїв, технікумів і ВУЗів Польщі.

PanPolski: Акції. Знижки.

Разом з PanPolski польська мова стає доступнішою. PanPolski надає знижки для багатодітних сімей, переселенцям з зони АТО, а також інші за запитом. Використовуй всі можливості для реалізації свого потенціалу разом з PanPolski. Польща поруч!

Запис на курси

PanPolski™ 2016 - 2020 ©