Запитати
Замовити дзвінок
Технікуми в Кракові

Технікуми в Кракові

Технікуми в Кракові та передмісті Кракова для вступу після 9 класу українців. Отримай затребувану в Європі професію.

Технікуми в Кракові. Краків - місто королів. 

Перлиною культурного надбання Польщі є місто Краків (пол. Kraków), званий також «королівське місто» або «місто королів». Протягом 300 років (14-17 ст.), Краків був столицею Польщі і місцем коронації польських монархів. Краків прийнято вважати культурною та туристичною столицею Польщі. Краків - третє після Варшави і Лодзі велике місто Польщі. Самі поляки кажуть, що минуле, сьогодення і майбутнє країни можна відшукати в Варшаві, а от душа її живе в Кракові.

Історія міста Краків

Через велику кількість всіляких пам'яток, з 1978 року історичний центр Кракова внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. З огляду на залишки старовини, якими багатий Краків, його іноді називають польськими Афінами. Деяка частина історичної спадщини Кракова: фортеця 15 століття, близько 50 костьолів і каплиць, 7 синагог, 25 монастирів, понад 10 музеїв і середньовічна площа в 4 га! (доречі, найбільша в Європі). Найпопулярніші місця для туристів: Історичний центр Кракова (Старе місто) - це серце міста, його дух, характер і настрій; Архітектурний комплекс Вавель; Історичний район Казімєж; Музей Чарторийських; Зоопарк Кракова.

Старовинні міфи і перекази, пов'язані з містом Краків, своєрідно переплітаються між собою. Ними обплутані замки і фортеці, природні пам'ятки і національні парки. За легендою, Краків отримав ім'я на честь князя, який переміг дракона, який жив в печері біля підніжжя Вавельського пагорба. Друга світова війна принесла Польщі чимало бід. І якщо Варшава сильно постраждала, то Кракову вдалося зберегти безцінну культурну спадщину. Познайомитися з містом Краків вийде під час неквапливих прогулянок. Чому неквапливих? Тому що в Кракові ніхто нікуди не поспішає.

Культурна столиця Польщі

Краків вважається культурною столицею Польщі. У місті прожили більшу частину життя два нобелівські лауреати з літератури - Чеслав Мілош і Віслава Шимборська, а також почесний громадянин Кракова - письменник Станіслав Лем, папа римський Кароль Войтила. В 2000 році місто Краків було обране культурною столицею Європи (перехідне щорічне звання). Населення Кракова налічує близько 1 000 000 жителів, серед котрих 50% - студенти; а разом з найближчим передмістям, котре не менш популярне для проживання та отримання європейської освіти в технікумах, оснащених гуртожитками - близько 1,2 млн. Краків - адміністративний центр Малопольського воєводства.

Краків - це не лише популярне місце для туристичного відпочинку, а також один з найбільших наукових, культурних і економічних центрів Польщі. Цілий рік на території Кракова проходять різні дійства та фестивалі, які приваблюють туристів з усієї Європи. Під час огляду в Кракові пам'яток, відвідування затишних кафе, прогулянок по річці Віслі, туристи та гості міста відчувають самобутню атмосферу, його незвичайну чарівність та привабливість.

Технікуми в Кракові. Як вступити?

Є окрема специфіка вступу українських учнів до технікумів в Кракові, затверджена на рівні законодавства. Тому вступ українців відбувається в другій хвилі відбору в кінці серпня, і може бути не гарантованим та передбачатиме другий вибір навчального закладу, або спеціальності. 

Технікуми в передмісті Кракова для вступу після 9-го класу українців.

Для абітурієнтів з України надається можливість безкоштовного навчання в технікумах передмістя Кракова - в місті Демби́ця з гарантованим та комфортним вступом PanPolski в першій хвилі набору (отримання листа про зарахування в середині липня).

Демби́ця - передмістя Кракова

Демби́ця - місто на річці Віслока з населенням майже 50 тис чоловік, площею майже 34 км². Розташоване в південно - східній частині Польщі, в Підкарпатському районі, недалеко від транспортних вузлів: уздовж автостради А4, аеропорту Жешув - Ясьонка (близько 40 км) і аеропорту Краків - Баліце ​​(близько 100 км). Неподалік є цікаві туристичні напрямки: Краків (100 км), Величка, Бохня (75 км), палац у Ланьцуті (45 км). У довколишніх місцях розташовано безліч готелів і ресторанів різної категорії. Демби́ця - адміністративний центр Дембіцького району Підкарпатського воєводства. Але до 1998 року місто було підпорядковане Малопольському воєводству і до сих пір всі місцеві жителі вважають м. Демби́ця передмістям Кракова.  Демби́ця має статус міста. Засноване в 1358 році польським королем Казимиром III Великим.  З 1772 року місто Демби́ця знаходилось під володарюванням Австрії. Після другого поділу Польщі, місто Демби́ця виявилося в Габсбурзької імперії, в складі провінції - Галичина. Починаючи з другої половини XIX століття влада прийняла рішення та реалізувала проект будівництва залізниці, що з'єднала західну і східну частини Імперії (лінія Краків - Львів).  В 1908 році учні Дембіцької школи заснували один з найдавніших в Польщі футбольних клубів - «Віслока», названий в честь річки, котра протікає по місту.

Місто  Демби́ця, чому саме технікуми в передмісті Кракова

Місто має високорозвинену технічну та соціальну інфраструктуру. Розвивається металургійна, хімічна і гумова промисловості. В м. Демби́ця добре розвинена освіта: 13 початкових шкіл (szkół podstawowych / 4000 учнів /), 2 загальноосвітніх ліцеї (licea ogólnokształcące), 5 професійних технікумів (zespołów szkół zawodowych).

В м. Демби́ця дуже розвинутий спорт: існує 3 футбольних клуби (2 сеньйори, 1 юніор); 2 плавательні клуби; басейни; баскетбол; карате, бокс; хокей з шайбою; фігурне катання на льодовій ковзанці "MOSiR Lodowisko"; споркомплекс фітнесу і тренажерних залів "Endorfina Fitness & Squash Dębica", "FIVE FIT Gym & Fitness"; тенісні корти, поля для американського футболу, стадіони, будинок культури "Dom Kultury Mors".  Учні навчальних закладів можуть відвідувати секції безкоштовно. Технікуми в м. Демби́ця - гарантований вступ для українських учнів після 9-го класу. 

Спеціальності в технікумах м. Демби́ця

PanPolski пропонує Вам вибрати спеціальність, ознайомившись з докладним описом галузі, завдань і кваліфікації професії, яку можливо отримати в технікумах м. Демби́ця. Біля назви спеціальності ми описуємо преференції, які надають саме технікуми в м. Демби́ця для своїх учнів:

 • ІТ технології. (Технік інформатик). Хочеш створювати інтернет сайти? Передавати і адмініструвати дані? Цікавить галузь айті? Якщо так, то запрошуємо! Сучасний напрямок, затребуваний на ринку праці.
  Приготування до адміністрування операційними системами, сервісу і лагодження обладнання, програмування і створення додатків, сайтів www і баз даних.
  Нові майстерні, прекрасне обладнання, кваліфіковані педагогічні кадри.
  Під патронатом фірми "CHEELOO". Стань з нами професіоналом! Запрограмуй для себе краще завтра!
 • Комп'ютерна графіка та дизайн. Тебе заводить творчість, малювання і галузь ай-ті? Тоді цей напрямок навчання для тебе! Пізнавай процеси цифрового друку і 3D. Готуй графічні роботи до друку і електронної публікації.
  Досліджуй секрети фотографії. Факультет під патронатом фірм "ZET", drukarnia "Millenium". Твоє майбутнє є в 3Д)
 • Мехатроніка і робототехніка. Інновації: фрезерувальний верстат CNS, промислові роботи (управління будівельним і виробничим обладнанням; пристроями та продовольчими лініями, які поєднують в собі електроніку, інформатику, механіку, автоматику і робототехніку). Програмування та обслуговування контролерів PLC. Обслуговування комп'ютерних програм для проектування просторового типу CAD, CAM.
  Проектування систем контролю і регулювання часу роботи різних пристроїв (регулятори, інвертори, PLC, мікроконтролери, електропневматика, 3D принтери, панелі HMI. Під патронатом фірми "DARCO". Стань професіоналом! Майбутнє має мехатронічний вимір.
 • Телеінформатика (телекомунікації). Можливість закінчення курсу CISCO і отримання сертифікату IT Essentials. Приготування до: Запуску і утримування терміналів в мережах доступу; Монтажу та експлуатації цифрових систем передачі даних; Інсталяції і експлуатації систем голосової передачі даних; Адміністрування телеінформатичними мережами і системами; Робота на сучасному обладнанні. Під патронатом фірми "CHEELOO Mechanik". Телеінформатичне майбутнє в твоїх руках.
 • Автотранспорт і транспортні засоби. Зміст програми навчання відповідає сучасним автомобілям. Навчишся працювати в програмі AUTODATA. Будеш приготованим до лагодження та продажу машин. Сучасні майстерні з обладнанням для діагностики автомобілів. Курс на права категорії "B".
 • Електрик і альтернативні (відновлювальні) джерела енергії. Інновації: відновлювані (альтернативні) джерела енергії (фотоелектричні елементи, сонячні батареї, вітряні електростанції). Дозволи SEP: завдяки йому відразу можеш влаштуватися на роботу в електричну галузь. Дві широкопрофільні кваліфікації. Диплом техніка електрика. Прекрасно обладнані майстерні. Досвідчені викладачі. Під патронатом фірми "PEXPOOL". Наші учні створюють електрику, а ти? Яку хочеш мати супер здатність?
 • Покрівельник. Технік покрівельних робіт. Отримай професію майбутнього, затребувану на польському та закордонному ринку праці! Навчишся: як виконувати покрівельні роботи та працювати з різними матеріалами покрівлі, в тому числі з тонколистового металу; монтувати мансардні вікна і сонячні батареї. Дізнаєшся, як використовувати будівельний проект, технічну документацію і як виконувати механічну обробку покрівлі, листового металу або термоізоляційних покрівель. Після закінчення напряму «Технік покрівельних робіт» - можеш працювати в загальнобудівельних фірмах, проектувальних офісах, складах покрівельних матеріалів або займатися монтажем сонячних батарей.
 • Будівництво. Технік будівництва. Інновації: дизайн інтер'єру, організація і калькуляція дорожніх робіт. Факультет готує до організації, ведення і координування будівельних робіт. Диплом техніка будівництва.
  Під патронатом фірм "PDM", "POLDIM", "BRATEX". Побудуй з нами своє майбутнє!
 • Геодезія. Приготування до виконання вимірювань ситуативних і на висоті. Можливість працевлаштування в відділах геодезії державних і приватних установах. Можливість отримання професійних дозволів без потреби вчитися у ВНЗ. Під патронатом фірми "GEOMAP". Відкривай нові горизонти.
 • Стиліст. Технік стиліст. Хочеш бути як Коко Шанель, Джорджіо Армані або Гуччі? Твоє захоплення - це мода, макіяж і візаж? Ти не могла потрапити в краще місце. Приєднайся до нас і вибери новий напрямок технік стиліст. Ти навчишся, як проектувати і виконувати колекції одягу. Підбирати їх до фігури з відповідним макіяжем і аксесуарами. Після закінчення школи можеш вести власну діяльність в сфері стилістики і створення «картинки». Завдяки креативним молодим людям таким як ти, Dębica може бути як Париж;) спроектує з нами своє майбутнє.
 • Експлуатація портів, портів та терміналів. Місцем стажування за цією професією є логістичні бази компаній "Trans-Południe", "Omega Pilzno", "FFiL Śnieżka", аеропорт Ясьонка-Жешув, пароми, плаваючі по Суецькому каналу.
  Звертаємо Вашу увагу, що компетенція в цій професії не обмежується аеропортами!
 • Готельний бізнес. Технікум навчає цієї професії з 1999 року. Має всі необхідні навчальні класи для практичних занять та висококваліфікованих викладачів. Практики по професії учні проходять в залежності від уподобань учня: - на паромах, що курсують на Суецькому каналі; - на престижних туристичних курортах Польщі, наприклад, в Закопане. Стажування проходить в Іспанії і в Італії в рамках програми "Erasmus +"
 • Логістика.
 • Організація реклами.
 • Ресторанний бізнес.

Преференції отримання освіти в технікумах передмістя Кракова - в м Демби́ця:

Вступаючи до технікумів м. Демби́ця, ти отримаєш можливості, які надають лише деякі технікуми Польщі українським учням:

 • проходження практик під час навчання в гідних фірмах, які патронують факультети в технікумах м. Демби́ця;
 • проходження закордонних практик і стажувань;
 • лояльність в навчальному закладі і гуртожитку;
 • в класах переважно польські учні, і зовсім невелика кількість українців;
 • рекомендації від технікуму при подальшому вступі до Університетів Польщі. 

PanPolski рекомендує вступати до технікумів передмістя Кракова - в м. Демби́ця. Наші рекомендації завжди засновані на досвіді багатьох сотень учнів, частина котрих вже є дипломованими фахівцями технікумів Польщі.

Хочеш почати навчальний 2021-2022 рік в технікумі Польщі? Заповнюй анкету і проходь відбір на нашій консультації з експертами PanPolski. Ми проводимо консультації он-лайн в Viber і Zoom за попереднім записом у зручний для тебе час. Рекомендуємо подавати заявки на вступ до травня 2021 року, оскільки попит на вступ до технікумів в передмісті культурної столиці Польщі досить високий. З PanPolski вступати надійно і комфортно.

Фотогалерея деяких технікумів в місті Демби́ця

Анкета для вступу

PanPolski™ 2016 - 2021 ©