Запитати
Замовити дзвінок
Технікуми в Кракові

Технікуми в Кракові

Технікуми в Кракові для навчання після 9 класу на популярних спеціальностях - широкі можливості для студентів.

Краків - місто королів. 

Перлиною культурного надбання Польщі є місто Краків (пол. Kraków), званий також «королівське місто» або «місто королів». Протягом 300 років (14-17 в), Краків був столицею Польщі і місцем коронації польських монархів. Краків - третє після Варшави і Лодзі велике місто Польщі. Самі поляки кажуть, що минуле, сьогодення і майбутнє країни можна відшукати в Варшаві, а її душа живе в Кракові.

Історія міста

Це місто вважається культурною і туристичною столицею Польщі. Через велику кількість всіляких пам'яток, з 1978 року історичний центр Кракова внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. З огляду на залишків старовини, якими багатий Краків, його іноді називають польськими Афінами. 

Деяка частина історичної спадщини Кракова: фортеця 15 століття, близько 50 костьолів і каплиць, 7 синагог, 25 монастирів, понад 10 музеїв і середньовічна площа в 4 га! (До речі, найбільша в Європі). Найпопулярніші для туристів: Історичний центр Кракова (Старе місто) - це серце міста, його дух, характер і настрій; Архітектурний комплекс Вавель; Історичний район Казімєж; Музей Чарторийських; Зоопарк Кракова.

Старовинні міфи і перекази, пов'язані з Краковом, своєрідно переплітаються між собою. Ними обплутані замки і фортеці, природні пам'ятки і національні парки. За легендою, Краків отримав ім'я на честь князя, який переміг дракона, який жив в печері біля підніжжя Вавельського пагорба.

Друга світова війна принесла Польщі чимало бід. І якщо Варшава сильно постраждала, то Кракову вдалося зберегти безцінну культурну спадщину. Познайомитися з ним вийде під час неквапливих прогулянок. Чому неквапливих? Тому що в Кракові ніхто нікуди не поспішає.

Культурна столиця Польщі

Краків вважається культурною столицею Польщі. У місті прожили більшу частину життя два нобелівські лауреати з літератури - Чеслав Мілош і Віслава Шимборська, а також почесний громадянин Кракова - письменник Станіслав Лем, папа римський Кароль Войтила. На 2000 рік місто Краків обирався культурною столицею Європи (перехідне щорічне звання).

Населення Кракова налічує більше 800 000 жителів, а разом з найближчими передмістями - близько 1,2 млн. Краків - адміністративний центр Малопольського воєводства.

Краків - один з найбільших наукових, культурних і економічних центрів Польщі, популярне місце туризму. Цілий рік на території Кракова проходять різні дійства та фестивалі, які приваблюють туристів з усієї Європи. Під час огляду в Кракові пам'яток, відвідування затишних кафе, прогулянок по річці Віслі, Ви обов'язково відчуєте самобутню атмосферу міста, його незвичайну привабливу чарівність.

Технікуми в Кракові. Спеціальності в технікумах Кракова

Для студентів з України надається можливість навчання в технікумі Кракова і Малопольського воєводства на популярних факультетах. Ми пропонуємо Вам обрати спеціальність, ознайомившись з докладним описом галузі, завдань і кваліфікації за професієями:

Як вступити на навчання до технікумів Кракова

Технікуми в Кракові проводять набір для безкоштовного навчання українських школярів в разі наявності вільних місць (преференція надається полякам).  Специфіку вступу і назви навчальних закладів, в яких надається можливість отримати обрану Вами спеціальність, Ви можете уточнити у наших експертів.  Ми проводимо консультації по Skype у зручний для Вас час.  Ми про вже про все для Вас подбали. PanPolski надає повний комплекс: вступ, супровід, опіку, кураторство впродовж всього періоду навчання.  Заповнюйте анкету на вступ і отримаєте безкоштовну консультацію.  

Рекомендуємо подавати заявки на вступ до 20 травня 2017 року, оскільки попит на навчання в культурній столиці Польщі досить таки високий.  Якщо Ви зараз в 8-му класі і плануєте навчання в технікумі Кракова - бронюйте місця в навчальних закладах вже зараз - отримуйте знижку на послуги компанії PanPolski по Акції "Раннє бронювання".  

Фотогалерея технікумів в Кракові

Анкета для вступу

PanPolski™ 2016 - 2019 ©