Запитати
Замовити дзвінок

Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії

Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії

Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії.     1 вересня зворушливий і хвилюючий день для початку навчального року в технікумах і ліцеях. І навіть пандемія коронавирусу не зуміла йому перешкодити. Технікуми, ліцеї і гуртожитки Люблінського воєводства Польщі розпочали навчання в штатному режимі, дотримуючись усіх рекомендацій епідеміологічних служб.

Початок навчального року 2020-2021 в Польщі під час пандемії

1 вересня 2020 року навчальні заклади Польщі відкрили свої двері для початку нового навчального року. До навчання приступили новоприбулі учні технікумів та ліцеїв, а так само старшокурсники, котрі успішно продовжують своє навчання. Звичайно ж директори гуртожитків, технікумів і ліцеїв подбали про посилення норм безпеки пов’язаних з пандемією коронавирусу. Саме вони забезпечили молоді всі умови для навчання і проживання на території Польщі.

До стаціонарного навчання в технікумах і ліцеях Польщі приступили як польські, так і щойно вступивші українські учні. Це означає, що українські учні першокурсники не просто здобуватимуть освіту європейського якості. Вони зможуть пройти всі етапи соціалізації в новій країні, що важливо в непростих коронавірусних реаліях.

Цей шанс наші учні отримали завдяки злагодженій роботі влади регіону, директорів і вчителів кожного навчального закладу, а так само щоденним зусиллям команди PanPolski. Наші учні та їх батьки не бояться труднощів, сміливо йдуть вперед, та з допомогою нашої команди відмінно з усім справляються. Завдяки успішній і злагодженій роботі, нам вдалося 100% реалізувати мрію про європейську освіту кожному абітурієнту, котрий звернувся до нас.

Як показав минулий навчальний рік, дистанційне навчання – це новий цікавий етап розвитку європейської освітньої системи. Багатьом він припав до душі, деякі ж поставилися до нього більш критично. Однак на сьогоднішній день ясно одне – світ не стоїть на місці і ми йдемо в ногу з часом.

Наші партнери – це десятки технікумів і вузів по всій Польщі, в цей складний кризовий і відповідальний час подарували українським учням можливість отримувати першокласну освіту в безпечних і комфортних умовах.

Персональний вступ до технікумів за місцем роботи батьків в Польщі

Ні для кого не секрет, що Польща давно стала місцем роботи для тисяч українців. Батьки бажають возз’єднати сім’ю і забрати дітей на навчання до Польщі. Команда PanPolski з 2020 року проводить комплексний процес вступу учнів до технікумів, ліцеїв, шкіл профільної освіти за місцем перебування батьків у Польщі.

Команда PanPolski, піклуючись про ваше здоров’я та час, частково перейшла на дистанційний режим роботи і ввела нову послугу: «Пакет персонального вступу». У 2020-2021 навчальному році щасливі абітурієнти, ставши учнями поїхали на навчання до технікумів в міста Познань, Вроцлав, Легніца, Слупськ та інших міст, в яких проживають і працюють їхні батьки.

Мрії про європейську освіту повинні збуватися і пандемія тому не перешкода. Всім учням, котрі вступили з командою PanPolski ми бажаємо успіхів в новому 2020-2021 навчальному році!

PanPolski™ 2016 - 2022 ©