Запитати
Замовити дзвінок

Вступ до Польщі після 9 класу

Вступ до Польщі після 9 класу

Вступ до Польщі після 9 класу: триває вступна кампанія 2017. Чому абітурієнти та їх батьки обирають Pan Polski для вступу до коледжів Польщі?

Ні для кого не є секретом, що вступ до навчального закладу – це завжди важливий і відповідальний крок у нашому житті.  Адже правильно обрана професія і добре підібраний навчальний закладу багато в чому є запорукою Вашої успішної кар’єри.  Сьогодні українські школярі обирають європейську модель освіти і після 9 класу йдуть до коледжів.  Але на жаль українські технікуми і коледжі не можуть задовольнити потреби сучасної молоді.  Саме тому все частіше діти і їх батьки звертають увагу на освіту в Польщі.  Польща справді досить приваблива Європейська країна для отримання безкоштовної освіти і хороших знань.  Але найчастіше дуже важко знайти собі самостійно відповідний коледж, вибрати потрібну професію, враховуючи потреби ринку і вивчити іноземну мову без допомоги кваліфікованих фахівців.

Чому абітурієнти та їх батьки обирають Pan Polski для вступу до коледжів Польщі?

Pan Polski готовий надати професійну допомогу і організувати вступ до Польщі після 9 класу.  Ми зможемо відповісти на всі питання, що вас цікавлять, допомогти з вибором професії, підбором хорошого навчального закладу, підготовкою абітурієнта до вступу. Pan Polski – це офіційний представник коледжів та вузів Польщі в Україні, який володіє унікальною підбіркою професій і навчальних закладів Польщі, дає гарантії якості своєї роботи і персональний підхід до кожного клієнта.

Що ж ви можете отримати, звернувшись до фахівців Pan Polski?

Перше, з чим Ви зустрінетесь – це професійний підхід до роботи. Pan Polski надасть вам інформацію з описом професій, кваліфікацій і навичок, здобутих в результаті навчання в Польщі на сьогоднішній день, розповість про всі тонкощі вступу. Безліч професій є дуже цікавими і затребуваними на ринках праці Європи. Вони пов’язані з сучасними технологіями та творчими ідеями, які ви не знайдете в коледжах України.

Другий важливий аспект роботи Pan Polski – це широкий спектр послуг: вступ, супровід, опіка та кураторство протягом усього періоду навчання. Дуже важливо правильно організувати процес вступу, точно підготувати документи, супроводжувати дитину, зорієнтувати її на місці, допомагати і контролювати процес навчання, підтримувати в труднощах. Саме цим відповідально займаються співробітники компанії PanPolski.

Наступний важливий фактор – це мовна підготовка дитини до вступу. Адже однією з основних умов вступу до коледжів Польщі є знання польської мови мінімально на рівні В1. І це готові забезпечити професійні викладачі – філологи польської мови з багаторічним досвідом викладання і унікальними підходами до кожного учня на мовних курсах Pan Polski, по закінченню котрих Ви отримуєте сертифікат знання польської мови.

Pan Polski вміє цінувати ваш час і гроші. Тільки у офіційного представника коледжів і вищих навчальних закладів Польщі в Україні Ви можете отримати саму доступну ціну за вступ – від 399 євро. Фахівці Pan Polski використовують гнучкий графік роботи, цінують Ваш час і розуміють Вашу зайнятість, саме тому готові узгоджувати і підлаштовуватися під Ваші вільні години для проведення консультацій.

Що ж потрібно від Вас?

Від Вас вимагається рішучість, адже вступна кампанія на 2017 рік вже відкрита, а місця обмежені, ви можете заповнити анкету на сайті або зв’язатися з фахівцем по телефону.

Дуже важливо встигнути реалізувати мрію дитини і створити фундамент успішного майбутнього. Іноді шанс дається лише один раз і треба вміти ним скористатися. Освіта в Польщі – це саме такий шанс, не втрачайте його. Вступ до Польщі після 9 класу пройде легко і впевнено разом з Pan Polski.

PanPolski™ 2016 - 2019 ©