Запитати
Замовити дзвінок

Навчання в Польщі: Акція Раннє бронювання вступу до Польщі

Навчання в Польщі: Акція Раннє бронювання вступу до Польщі

Ми ввели Акцію для учнів 8-х та 10-х класів, які планують вступ до Польщі.  Раннє бронювання вступу до Польщі дає привілейовану вартість при оплаті послуг за вступ.

Якщо Ви вирішили, що Вам потрібна Європейська освіта і свою майбутню кар’єру Ви плануєте починати в Європі – не варто довго чекати.  Звертайтесь до представника польських навчальних закладів на території України –  panpolski. Наші експерти нададуть Вам комплекс якісно організованих послуг!

Навчання в Польщі: Акція Раннє бронювання вступу до Польщі

Тільки для учнів 8-х та 10-х класів з 19.04.2017 вводиться Акція “Раннє бронювання”.  Згідно умов Акції, при укладанні Договору на вступ для нинішніх учнів 8-х та 10-х класів, надається знижка в розмірі 50-ти Євро на Послуги по вступу до Університетів та технікумів Польщі!

Наші компетентні експерти допоможуть тобі:

  • Вибрати відповідну твоїм бажанням та здібностям спеціальність;
  • Проведуть презентацію навчальних закладів: польських Університетів та Технікумів;
  • Порекомендують, на які ВНЗ варто звернути увагу відповідно зацікавивших Вас напрямків навчання;
  • Нададуть детальну інформацію відносно інфраструктури міст, в котрих знаходяться навчальні заклади.

Не гай часу і вже зараз готуйся до вступу на навчання в Польщі.  Провівши рік цілісної підготовки з досвідченими фахівцями, тобі легше буде адаптуватися до життя і навчання в іншій країні.

Разом з  panpolski  ти зможеш вивчити польську мову з філологами та носіями мови.  Це дасть тобі впевненість по приїзду на навчання, оскільки ти практично не будеш відчувати мовного бар’єру.  Ти зможеш дізнатися багато фактів про історію та культуру Польщі;  про традиції, світогляд та менталітет поляків.  Після закінчення розмовного рівня польської мови В1, ти зможеш вивчити термінологію по своїй професії і дізнатися багато чого іншого.

Для подальшого навчання або при працевлаштуванні в Європі, тобі вже не потрібно буде підтверджувати свій Європейський Диплом, котрий ти отримаєш після закінчення навчальних закладів Польщі.

Вступай разом з нами!

PanPolski – досвідчений експерт і Ваш надійний помічник у виборі Європейського майбутнього. Разом з  panpolski Польща ближча та доступніша!

Навчання в Польщі: Акція Раннє бронювання вступу до Польщі дійсна до 31.08.2017 г.*

PanPolski™ 2016 - 2019 ©