Запитати
Замовити дзвінок

Літній табір для дітей в Польщі 2017

Літній табір для дітей в Польщі 2017

Літній табір для дітей в Польщі 2017 – відпочинок на морі Балтики і в горах Закопане з практичним вивченням польської та англійської мов.  Наближається літо, а значить пора відпочинку, веселого проведення часу, сонця, фруктів та позитиву.

Батьки починають замислюватися над тим, як би оздоровити своїх дітей, відновити їх сили до нового навчального року та подарувати незабутні емоції в ці сонячні дні.  Але найчастіше з’являється питання: Чи можливо це зробити з користю, поєднавши приємне з корисним, відкриваючи нові здібності у дитини і розвиваючи їх навіть в період відпочинку?  – Звичайно можливо!  Запитайте будь-яку дитину чи підлітка, чи любить він пасивно лежати на пляжі під сонцем і дивитися в небо? – і Ви отримаєте у відповідь впевнене «Ні».  Якщо у вас саме така ситуація, PanPolski знає її рішення.  Компанія пропонує цікавий, активний, різноманітний, а головне пізнавальний відпочинок у літніх таборах Балтики і Закопане.

Літній табір для дітей в Польщі 2017

Програма літніх таборів – заряд енергією та позитивом

Програма відпочинку розрахована на різні вікові категорії, спрямована на різні інтереси і враховує різноманітні потреби, але при цьому об’єднує дітей в один великий, веселий, дружний колектив.  На фоні веселощів, активного відпочинку, нових знайомств і чудової природи, діти зможуть пройти мовну практику з досвідченими фахівцями, вдосконалити і вивчити нові мови, адже навчання в дружній атмосфері ровесників проходить куди веселіше і результативніше.  Програма відпочинку не залишить байдужим нікого, адже за два тижні дитина отримає море вражень, подолає мовні бар’єри, відвідає незабутні місця, а головне: зарядиться енергією і позитивом на весь наступний рік.  Це саме той випадок, коли легко можна поєднати приємне з корисним, насолоджуючись пейзажами найкрасивіших гір і найчистішого моря, пройти мовну практику, яка допоможе в подальшому Вашій дитині.

Що Ви отримуєте, поїхавши до мовних таборів Балтики і Закопане разом з Pan Polski?

Літній табір для дітей в Польщі 2017 – Оздоровлення, енергія, вивчення іноземної мови

  • Дитина оздоровиться і набереться енергії для нових починань і майбутніх перемог в новому навчальному році.  Цей процес пройде у дружній і веселій атмосфері однолітків та дбайливих педагогів.
  • Найважливіший аспект – це вивчення мови (англійська, польська, німецька, іспанська).  Завдяки новим методикам і професійним фахівцям, в невимушеній атмосфері в мовному середовищі, вдається зробити те, що не завжди під силу навіть за рік навчання мови.  Ламаються абсолютно всі мовні бар’єри, дитина вчиться не лише говорити, а й думати на новій мові.  Це величезний плюс, якщо Ви плануєте вступ на навчання за кордоном – це неодмінно полегшить в майбутньому адаптацію Вашої дитини.  Але навіть якщо таких планів немає, вільне володіння мовами в сучасному суспільстві – це необхідність і запорука успіху.

Літній табір для дітей в Польщі 2017 – Комфортний відпочинок, різноманітність програм, прийнятна ціна мовного туру

  • На дітей чекають комфортабельні номери з хорошими умовами, турботливий персонал і смачне харчування.  Всі складові комфортного відпочинку зібрані в цій пропозиції.
  • Різноманітність програми не залишить Вас байдужим.  Любителів моря очікують найчистіші води Балтики, підкорювачів гір чекають розкішні долини Татр з блакитними озерами.  Екскурсії, ігри, заходи, весела атмосфера, цікаві місця та конкурси направлять потік енергії в позитивне і пізнавальне русло.
  • Ціна відпочинку нижче, ніж в тур агентствах або у інших посередників.  За невеликі гроші Ви зможете поєднати відпочинок і вивчення мови, пробудити допитливість вашої дитини і наповнити її літо новими фарбами.

Літній табір для дітей в Польщі 2017 – Індивідуальний підхід і опіка, цікаві екскурсії в Європу, кращий сезон

  • Величезним плюсом пропозиції є індивідуальний підхід до кожної дитини, враховується її вік і володіння мовою при розподілі в групи.  Педагоги піклуються про те, щоб дитина не відчувала ніяких ні вікових, ні мовних бар’єрів, але при цьому вільно і легко спілкувався в великих і дружних колективах, налагоджуючи його комунікативні здібності.
  • Доступні додаткові пропозиції на цікаві екскурсії та відвідування найкрасивіших міст і пам’яток Європи в період відпочинку в мовних таборах.  Коли ще Ваша дитина зможе насолодитися вишуканістю і неповторністю Відня, Копенгагену, Словаччини та Берліну?
  • Для відпочинку було обрано найкращий сезон з липня по серпень, коли літо перебуває на своєму піку і дарує нам безліч фруктів і вітамінів, радує теплом і гарною засмагою.

Кількість місць за програмами туру обмежена, тому бронюйте їх вже зараз!

І це далеко не весь перелік маленьких радостей, які Ви здатні подарувати своїй дитині.  З більш детальною інформацією про програми літніх таборів можна ознайомитися в розділі сайту Канікули в Польщі або проконсультуватися у фахівців.

Важливо пам’ятати, що місця обмежені, а літо вже зовсім близько!  Щоб не упустити шанс, Ви можете заповнити анкету на сайті PanPolski для поїздки в літній табір, що займе всього пару хвилин.

Ознайомившись з пропозицією і переглянувши фотографії красивої і найчистішої природи, більшість дорослих захоче на 14 літніх днів стати дітьми, щоб здійснити мрії, отримати нові емоції, насолодитися спілкуванням і відкрити для себе незабутній світ нової культури і мов.

Літній табір для дітей на Балтиці 2017

Літній табір для дітей в горах Закопане (Мурзашіхле) Польща 2017

PanPolski™ 2016 - 2019 ©