Запитати
Замовити дзвінок

Курси польської мови в Києві на Позняках

Курси польської мови в Києві на Позняках

Курси польскої мови в Києві на Позняках тепер можна вивчити разом з PanPolski. З радістю повідомляємо ще одну приємну новину для тих, хто планує навчатися в Польщі – ми запускаємо курси польської мови!

Курси польської мови від PanPolski – перший крок до щасливого майбутнього!

Компанія PanPolski допомагає здобувати якісну європейську освіту. Звернувшись до нас, Ви можете не сумніватися, що вступ до університетів та технікумів в Польщі, пройде легко і швидко.

Ми здійснюємо мрії наших клієнтів, які прагнуть до кращого життя в Європі, бажають отримати недорогу (семестр – від 350 євро), але дійсно якісну освіту в ВНЗ Польщі чи безкоштовну освіту в технікумах Польщі. Багато студентів і учні, які до нас зверталися, знають, що компанія PanPolski пропонує якісні послуги і гарантує результат!

Якщо навчання в Польщі – це ваша мета, до досягнення якої ви прагнете довгий час, тоді звертайтеся до нас. Тепер ми можемо вирішити питання не тільки зі вступом на навчання.

Вивчіть польську мову з нами – станьте студентом, який отримає престижний диплом, одного з європейських вузів. Пам’ятайте, якісна освіта – це найважливіше і прибуткове вкладення, яке допоможе вибудувати успішну кар’єру, досягти високого рівня забезпеченості, побудувати свій бізнес в Польщі. Знаючи польську мову в ідеалі, ви зможете:

 • Вступити до університету Польщі. Можливо, на безкоштовне відділення (все залежить від вашого рівня польської мови).
 • Отримати якісну освіту в одній з країн ЄС.
 • Стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем.
 • Отримати роботу в одній з міжнародних компаній Європи.
 • Поліпшити свій рівень життя і досягти матеріального і професійного успіху.
 • Крім того, добре знаючи польську мову, ви будете почувати себе впевненіше, навчання в Польщі здасться не таким складним.

Що ми пропонуємо?

У нас ви можете пройти повний курс польської мови з нуля (починаючи з рівня А1) або почати навчання з базового рівня (А2). Ми пропонуємо:

Кожен рівень навчання складається з 28 лекцій тривалістю 2 години кожна. Заняття проходять у зручний для студентів час та розташовані територіально – м. Київ, Дарницький район, ст.м. Позняки.

Ставши нашим студентом, ви отримуєте:

 • Кращих викладачів з великим досвідом роботи і знанням «живої польської мови».
 • Необхідний комплект підручників для вивчення польської (навчаємо тільки по оригінальному ліцензійному матеріалу польського видавництва!).
 • Допомога викладача на всіх етапах вивчення.
 • Повне занурення в мовне середовище (за рахунок різноманітних методів навчання: спілкування, читання, перегляд і прослуховування відео та аудіо контенту).
 • Комфортні умови навчання: індивідуальний графік занять, зручні навчальні класи, гарне місце розташування.

Хочете вивчити польську мову швидко і недорого, а також отримати якісну освіту в Польщі? Звертайтеся в компанію PanPolski – і ваші мрії зовсім скоро стануть реальністю!

Курси польської в Києві на Позняках: 5 хв. від метро Позняки, будинок навпроти MC Donalds, вул. Гришка, 4  (2 поверх).

PanPolski™ 2016 - 2022 ©